'Zoey پخش' رئیس چه می آید بعدی, Zoey زندگی جنسی و بیشتر

هشدار: این داستان شامل اخلال گران فرم یکشنبه, مه 3 آخر Zoey فوق العاده ای لیست پخش. امیدوارم که شما تا به حال

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

هشدار: این داستان شامل اخلال گران فرم یکشنبه, مه 3 آخر Zoey فوق العاده ای لیست پخش.

امیدوارم که شما تا به حال خود را در بافت های آماده. 1 فصل آخر از Zoey فوق العاده ای پخش شد قلب غم انگیز یک. پس از یک فصل کامل از زندگی با PSP میچ (Peter Gallagher) درگذشت احاطه شده توسط خانواده اش. در لحظات پایانی با دوستم (Jane Levy) فرا گرفت, به یک "آهنگ قلب" اما این بار او بود که قادر به صحبت کردن با پدر او در حالی که آنها رقصید منحرف او را از خود واقعی لحظات پایانی.

در آخر عمل قسمت Zoey و خانواده به میزبانی ویک که در آن دوستان و خانواده خود جشن میچ زندگی. در هفت دقیقه عکس کل بازیگران خواند "پای آمریکایی" — ترانه ای است که دارای معنای مهم به خالق Austin Winsberg.

"من می خواستم برای انجام یک کل عمل می کنند که یک آهنگ و هنگامی که شما شکستن چه آهنگ در حال طولانی به اندازه کافی برای انجام این کار دیگر از "هتل کالیفرنیا" و برخی از Pink Floyd آهنگ ها وجود دارد نه یک تن. اما در واقع "پای آمریکایی" بود پدر من آهنگ های مورد علاقه," او گفت: ما هفته به طور انحصاری است. "زمانی که من شروع به فکر کردن بیشتر و بیشتر در مورد که ترانه "روز موسیقی درگذشت' وجود دارد چیزی در مورد آن احساس بسیار اتصالات به من. این احساس تغزلی و شاعرانه به من."

Wisnberg که اختصاص داده شده آخر به پدر مرحوم, باز با ما در مورد این قسمت و امید خود را برای فصل 2.

Jane Levy Peter Gallagher Zoey's Extraordinary Playlist
Jane Levy and Peter Gallagher در Zoey فوق العاده ای لیست پخش. NBC

ما هفتگی: آن همیشه این برنامه را به میچ در آخر?
AW: در اصل او gonna die در قسمت 11 و سپس قسمت 12 بود و بیشتر از ادامه آنچه که می رود در محل کار و چه در زندگی بروید و یکی بعد از آن. اما بیشتر ما نگه داشته و کار بر روی آن سه قسمت آن را فقط احساس به من مانند آن تعلق دارد در فصل آخر. آخرین روز که پدرم زنده بود یک آسایشگاه فرد آمد به ما ساعت 4 صبح و گفت: "پدر خود را در حال رفتن به مرگ امروز و سپس به سمت چپ." ما نوع از چپ به ما دستگاه های خود. خانه ما تقریبا تبدیل به یک زندگی داری که در آن خانواده و دوستان شما آمد در سراسر بعدی 8 ساعت برای خداحافظی. من می خواستم برای انجام یک کل قسمت بود که مانند شب زنده داری اما قسمت بیشتر است که ما سعی در شکستن که داستان آن را همه فقط احساس غم انگیز. همچنین این احساس وجود دارد نه بسیاری از اقدام های زیادی برای Zoey به انجام فعالانه با Zoey نشسته در اطراف خانه در حال انتظار برای او به مرگ است. بنابراین من تصمیم به ایجاد این قسمت احساس می کنید مانند تن نشان می دهد به طور کلی شروع کردن با برخی از سبکی و کمدی هنوز هم نگه داشتن داستان های دیگر می رویم و سپس جدا کردن صندلی شب زنده داری از جنبه های آن را با "پای آمریکایی."

ما: آیا شما نگران در همه چیز در مورد قلب نشان می دهد حرکت رو به جلو بدون میچ?
AW: من فکر می کنم که وجود دارد مقدار زیادی از عمق احساسی به بازی می شود در این ایده در حال حرکت و ما چگونه حرکت می کند ؟ چگونه ما دوباره بجای اول برگشتن پس از یک فاجعه ؟ من فکر می کنم وجود دارد عاطفی داستان را بگویید که در کاوش چگونه مگی حرکت می کند پس از غم و اندوه و با همان فرد برای 40 سال و دیوید و امیلی زمانی که آنها خود را کودک و Zoey نداشتن پدر او را به تکیه کنه. من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بسیاری از احساسات و داستان را بگویید با خانواده و تلاش برای حرکت در زمانی که قلب و روح خانواده است و دیگر وجود دارد.

ما: شما به ما گفت در این پادکست که شما در صف مقابل با پیتر در مورد میچ را arc از شروع.
AW: آره و فرصت وجود دارد و راه را پیتر برگشت که اجازه می دهد تا او را به هنوز توان حضور در نشان می دهد.

Jane Levy John Clarence Stewart Zoey's Extraordinary Playlist
Jane Levy و کلارنس جان استوارت در Zoey فوق العاده ای لیست پخش. NBC

ما: شما یک ایده که در آن Zoey روابط با مکس و سیمون می رویم. یک چیزی که من متوجه شده بود آنها هرگز شب را صرف با هم. خواهد شد که تغییر در فصل 2?
AW: اگر آن را تا به جین که بسیار بسیار رابطه جنسی مثبت! جین واقعا می خواهد Zoey به دمدمی مزاجی او در! آن را هرگز قصد من به Zoey احساس دست نخورده به هیچ وجه من فقط احساس به خصوص در فصل 1, آن را سخت به نگه داشتن عشق مثلث متعادل و اگر او به داشتن رابطه جنسی با یکی از آنها است. این احساس بود که بیش از حد برای رفتن به ناگهان او را در حال فلیپ فلاپی. این احساس مانند یک پل خیلی دور اما پس از آن راه است که من نقشه برداری فصل 2 در حال حاضر و راه است که من فکر می کنم رابطه دینامیک می تواند بازی کردن در فصل 2 من فکر می کنم وجود دارد فرصت کافی برای فصل 2.

ما: چه چیزی می تواند به شما می گویند در مورد کسانی که فرصت ؟
AW: من تا به حال به زمین تمام فصل 2 هفته پیش من بسیار واضح و روشن از آنچه که همه کمان ها برای فصل 2. من احساس می کنم فقط می خواهید برای رفتن عمیق تر به بررسی این روابط و خوب و بد و مثبت و منفی و چرا کسی ممکن است حق برای کسی در یک لحظه در زمان, اما پس از آن نه در دیگری. من فکر می کنم خیلی از عشق ها و روابط است که زمان و جایی که شما در سر خود را و زندگی در آن لحظه. من فکر می کنم هر سه آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق چالش های مختلف در فصل 2 و که رفتن به هر دو آنها را در همان مسیر و یا مسیرهای مختلف.

ما: هر گونه به روز رسانی در زمانی برای فصل 2?
AW: همه بسیار با احتیاط خوش بینانه است که ما در حال رفتن به بازگشت. ما شده ایم فوق العاده پشتیبانی شبکه, آنها واقعا در پشت نشان می دهد. من فکر می کنم که این چالش در حال حاضر درست است که جهان متوقف شده است و هیچ وضوح از زمانی که تولید در حال رفتن به شروع. NBC یک دسته را نشان می دهد که آنها در حال حاضر برداشت تا برای چند فصل بیشتر پس از آن فقط بدانند آن همه است.

ما: آیا هنوز هم وجود دارد یک لیست طولانی از هنرمندان شما امید شما بچه ها را پوشش می دهد ؟
AW: بسیاری از! تیلور سویفت, مدونا, Adele, U2, Coldplay, درب, Aerosmith و شاهزاده. من آن را دوست دارم زمانی که نشان می دهد مخلوط ژانرها و دوره های بسیاری از موسیقی معاصر اما پس از آن می تواند فراموش نكن بیش از حد. من هنوز هم می خواهید به نگه داشتن آن هر جا گزیننده.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن