زوکربرگ پشت Facebook تهمت سیاست با وجود خشم

Facebook رئیس مارک زوکربرگ. — AFP/فایلسان فرانسیسکو: Facebook رئیس مارک زوکربرگ در دفاع از تصمیم خود نه به ت

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399
Facebook رئیس مارک زوکربرگ. — AFP/فایل

سان فرانسیسکو: Facebook رئیس مارک زوکربرگ در دفاع از تصمیم خود نه به تداخل با پست های ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما از رسانه ها گزارش دادند پس از رسانه های اجتماعی غول سیاست دست موجب خشم و باعث برخی از کارکنان به ترک.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مواجه اند تماس به وزش رئیس جمهور نظرات اخیرا به دلیل ناآرامی های گیج امریکا در پی گزارشی مرگ انسان در طول تاریخ به عنوان یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او.

ردیف هفته گذشته آغاز شد زمانی که زوکربرگ گفت: Facebook نمی خواهد حذف و یا پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن را در پست به نظر می رسد که برای تشویق به خشونت علیه کسانی که در اعتراض به نژادپرستی پلیس حتی به عنوان رسانه های اجتماعی titan توییتر قرار دادن برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از رئيس جمهور توييتها بیش دقت مسائل و یا تجلیل از خشونت است.

زوکربرگ گفت: کارکنان در یک ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه او صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشی بعد از این که تصمیم او "استفاده می شود که فرصت به او را می دانم که من احساس کردم این پست التهابی و مضر و اجازه دهید او را می دانم که در آن ما بود در آن" به گزارش نیویورک تایمز به نقل از یک ضبط تماس.

مدیر عامل شرکت با اشاره به یک پست توسط رئیس جمهور که گفت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" — همان اظهار نظر در توییتر هنوز هم قابل مشاهده است اما در پشت یک برچسب هشدار دهنده.

Facebook حرکت باعث موشکافی شدید و مخالفت از کارمندان و آن را یک "تصمیم دشوار" بیش از محتوا است که تا به حال او را ناراحت شخصا زوکربرگ گفت: حدود 25000 کارکنان که در حال تنظیم در با توجه به تکنولوژی سایت Recode که تا به حال به دست آمده و یک کپی از آن بگیرید.

"من می دانستم که ریسک بسیار بالا بود در این می دانست که بسیاری از مردم ناراحت خواهد شد اگر ما تصمیم به ترک آن" زوکربرگ گفت: در این تماس حمایت از سیاست Recode گزارش شده است.

اما زوکربرگ گفت: در طول زمان که تماس Facebook کاوش شد که آیا آن را باید اصلاح سیاست در چنین محتوا و یا پیدا کردن گزینه های دیگر به آن علامت به جای آشکار برداشت با توجه به یک فرد در تماس ذکر شده توسط بلومبرگ.

یک Facebook سخنگوی نیویورک تایمز گفت که زوکربرگ بود "ممنون" برای کارکنان'feedback.

'حرکت goalposts'

تماس پس از تعدادی از Facebook کارکنان علنا ابراز خشم خود را در سیاست شرکت بر آتش زا محتوا با بسیاری از ترک و یا تهدید به ترک.

زوکربرگ به حال نگه داشته کلمه خود را در مورد متوقف کردن پست های که ترویج خشونت گفت: تیموتی Aveni یک مهندس نرم افزار که از شرکت استعفا.

"Facebook را حفظ خواهد کرد در حال حرکت goalposts هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس, پیدا کردن بهانه ای پس از بهانه ای برای عمل به طور فزاینده ای خطرناک شعارهای" Aveni نوشت: در Facebook صفحه. قبل از کارکنان تماس و مدنی صادر کرده است داغدار انتقاد از Facebook سیاست.

"ما در حال نا امید و مبهوت از علامت غیر قابل درک توضیحات برای اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پست را به باقی می ماند" گفت: بیانیه ای از رهبران سه: Vanita Gupta رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر Sherrilyn Ifill از NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و رشاد رابینسون از رنگ را تغییر دهید.

"او نه نشان دادن درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت در برابر معترضان. علامت تنظیم یک سابقه بسیار خطرناک برای صدای دیگر که می گویند شبیه چیزهای مضر در Facebook."

اما در روز شنبه تماس زوکربرگ با اشاره به دیگر کار بشردوستانه در علل اجتماعی و حتی در زمان یک شات در شرکت های دیگر که تا به حال بیان شده برای پشتیبانی از آخرین تماس برای عدالت با توجه به وال استریت ژورنال.

"ما نوع دیدن هر مدیر عامل شرکت در سراسر کشور در حال حاضر فقط ایستادن و می گویند" همه حق yeah, سیاه, زندگی, موضوع, ما ایستاده ایم با ما سیاه و سفید, جامعه,'" او گفت:, با توجه به شرکت کنندگان در این تماس به نقل از مجله.

"من فکر می کنم که مهم است که می گویند و به مردم یادآوری به آن می گویند, اما من فکر نمی کنم آن طول می کشد خاص هر شجاعت گفتن آن چیزهایی که وجود دارد یک بحران است. من امیدوارم که مردم می توانند با نگاهی به سابقه است که من و دیگر رهبران باید با تمرکز بر این مسائل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن