5 راه برای تماشای SpaceX تاریخی اولین پرتاب موشک ناسا فضانوردان آنلاین زنده

SpaceX خدمه سفینه فضایی اژدها و فالکون 9 موشک آماده برای راه اندازی در کیپ کاناورال فلوریدا ناسا در مرکز فضایی

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399
SpaceX خدمه سفینه فضایی اژدها و فالکون 9 موشک آماده برای راه اندازی در کیپ کاناورال فلوریدا ناسا در مرکز فضایی کندی در 30 مه سال 2020..

SpaceX از طریق توییتر

  • SpaceX در مورد به راه اندازی آن در کمترین مخاطره ماموریت پس از Elon Musk تاسیس این شرکت در سال 2002: در اولین اجرای خود را از مردم است.
  • ناسا در حال همکاری با این شرکت برای راه اندازی این ماموریت به نام Demo-2 که پرواز فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley داخل یک خدمه سفینه فضایی اژدها.
  • پرتاب برنامه ریزی شده است 3:22 p. m. و در روز شنبه هر چند ضعیف آب و هوا و عوامل دیگر می تواند این ماموریت را به روز یکشنبه در 3 p. m. ET.
  • SpaceX, NASA, Neil deGrasse Tyson, National Geographic و ABC اخبار و دیگران خواهد بود, پخش زنده پوشش تصویری این ماموریت بیشتر از آن شما می توانید آنلاین در اینجا.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اسکودوی کیپ کاناورال — روز شنبه در 3:22 p. m. ET, SpaceX قصد دارد به موشک خود را برای اولین بار مردم را به مدار پس از Elon Musk تاسیس شرکت 18 سال پیش.

اگر موفق این ماموریت تاریخی را نیز احیا ناسا توانایی برای راه اندازی آن فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی. آژانس فضایی آمریکا پرواز آخرین شاتل فضایی در ماه جولای سال 2011 است و با اتکا بر روسیه تا کنون پس برای رسیدن به و از مدار آزمایشگاه.

ناسا برداشت فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley هر یک از آنها دارای دو فضا-ماموریت شاتل زیر کمربند خود را به خلبان SpaceX را پرواز آزمایشی است که به نام نسخه ی نمایشی-2.

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در طول یک لباس تمرین در روز شنبه پیش از ناسا SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

SpaceX از طریق توییتر

"ما در این لحظه در زمان که در آن ما می تواند متحد مردم دوباره" جیم Bridenstine ناسا مدیر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از راه اندازی. "تمام جهان در حال رفتن به تماشای این."

نسخه ی نمایشی-2 است راه اندازی از راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا.

این شرکت تحت فشار قرار دادند برای راه اندازی چهار شنبه, آوریل 27 رفتن تا آنجا که به سوخت موشک فالکون 9 با دو فضانورد در داخل خدمه سفینه فضایی اژدها در بالای صفحه. اما مشکل ابرها و خطر رعد و برق مجبور SpaceX و ناسا برای اسکراب تلاش و تاخیر در راه اندازی.

موشک و سفینه فضایی حمل Behnken و Hurley فقط یک دوم و یا پس از بلند کردن و در مسیر درست برای دیدار با ISS و اقامت وجود دارد تا 110 روز قبل از بازگشت به خانه. بنابراین اگر وجود دارد یکی دیگر از تاخیر در راه اندازی در شنبه SpaceX ناسا می توانید دوباره سعی کنید در 3:22 p. m. و در روز یکشنبه. نیروی هوایی ایالات متحده 45 فضایی بال را آب و افسران در روز چهارشنبه گفت: وجود 50% شانس پرتاب برای شنبه یا یکشنبه راه اندازی ویندوز.

هر چند فضانوردان و کارشناسان دیگر چنین تخمین می زند با یک دانه نمک ناسا محاسبه کرده است وجود دارد 1-در-276 فرصت خدمه ممکن است زنده ماندن ماموریت. پیشرفته اضطراری فرار سیستم را حفظ خواهد کرد خطر برای فضانوردان کم در طول راه اندازی هر چند آن را نمی تواند کمک به آنها را زمانی که آنها رسیدن به فضا و یا در هنگام ورود دوباره از طریق جو زمین.

در زیر شش زنده پخش ویدئو تاریخی راه اندازی است که شما می توانید برخی از آنلاین و برخی از طریق کانال های تلویزیون. ما همچنین ارائه ناسا جدول زمانی راه اندازی-وقایع روز در پایان این پست به طوری که شما می توانید به دنبال همراه.

تلویزیون ناسا

تلویزیون ناسا آژانس livestreaming کانال برنامه برای پخش پوشش شنبه راه اندازی تلاش شروع در 11 a. m. ET. اگر این ماموریت آسانسور و خدمه اژدها می رسد, مدار, تلویزیون ناسا را نشان می دهد آن را متصل به ایستگاه فضایی آن دریچه باز و Behnken و Hurley پیوستن به خدمه ISS. آژانس رسمی کانال تلویزیون نیز حفظ کامل و به طور مداوم به روز رسانی برنامه از برنامه نویسی آن.

SpaceX

 

SpaceX آغاز خود را برای اولین بار راه اندازی پخش حدود 12:15 p. m. و از طریق آن کانال یوتیوب. تولید شد و به طور مشترک میزبانی با ناسا اما جان Insprucker — یک مهندس در SpaceX رهبری بخش عمده ای از تفسیر برای موشک های شرکت. SpaceX هنوز رتبهدهی نشده است گفت: زمانی که بعد از آن راه اندازی پخش آغاز خواهد شد در روز شنبه.

National Geographic و ABC News Live

 

روزنامه نگاران و هواشناسان در جغرافیای ملی و ABC News تحت پوشش SpaceX و ناسا راه اندازی اولین تلاش با دو ساعت گزارش ویژه است که شامل مصاحبه با فضانوردان ناسا و مقامات. خود پخش در روز شنبه قرار است به زودی در 3 p. m. و — بطور قابل توجهی کوتاه تر به دلیل آب و 50% شانس foiling راه اندازی با توجه به SpaceX.

کشف و Science Channel

هرلی و Behnken تمرین خدمه استخراج از SpaceX خدمه اژدها در ماه اوت است.

Bill Ingalls/ناسا/AP

هر دو کشف و علم کانال پخش زنده پوشش SpaceX اولین پرتاب تلاش یکشنبه در تلویزیون و کشف رفتن به برنامه. "فضا راه اندازی زندگی می کنند" ویژه مصاحبه با هر دو خدمه اژدها فضانوردان همسران: فضانورد K. مگان مک آرتور که Behnken همسر و سابق astronaut Karen Nyberg, Hurley ، خواننده کتی پری نیز ساخته شده ظاهر. این کانال خواهد شد و برنامه تکراری پخش کردن دوباره در روز شنبه با توجه به کشف برنامه.

موزه پرواز

 

موزه پرواز را دوباره پخش خود را زندگی می کنند دیده بان حزب در 2:30 p. m. و در روز شنبه. آن جمعه پخش ویژه تفسیر از بازنشسته فضانورد وندی لارنس فضا-تاریخچه متصدی جف Nunn و نیروی محرکه مهندس دیتر M. Zube.

دنبال همراه با ناسا و اسپیس ایکس را در جدول زمانی از راه اندازی حوادث

این بار در زیر نسبت به پرتاب در 3:22 p. m. و در روز شنبه.

هنگامی که خدمه آسانسور آن را SpaceX جدید خدمه اژدها سفینه فضایی در حدود 12 دقیقه برای رسیدن به مدار. در طول راه فالکون 9 موشک را رها کردن آن اولین مرحله تقویت کننده موشک (که SpaceX خواهد سعی کنید به زمین در یک قایق و بازیابی) و پس از آن بالا یا مرحله دوم موشک.

کپسول خودکار سیستم و یا خدمه دستی override می تواند نسبت به ماموریت در هر زمان در راه به مدار. اگر وجود دارد هر گونه مشکل سیستم باید جلو خدمه اژدها به ایمنی و چلپ چلوپ Behnken و هرلی در اقیانوس اطلس که در آن بازیابی خدمه سعی خواهد کرد برای دیدار با آنها را در عرض یک ساعت.

قبل از راه اندازی:

-04:15:00 خدمه آب و مختصر
-04:05:00 خدمه handoff
-04:00:00 کت و شلوار پوشیدن و checkouts
-03:22:00 خدمه راه رفتن از نیل آرمسترانگ عملیات و پرداخت ساختمان
-03:15:00 خدمه حمل و نقل برای راه اندازی مجتمع 39A
-02:55:00 خدمه می رسد در پد
-02:35:00 خدمه ورود
-02:20:00 ارتباطات بررسی
-02:15:00 بررسی آماده برای چرخش صندلی
-02:14:00 کت و شلوار نشت چک
-01:55:00 تخم نزدیک

راه اندازی:

-00:45:00 SpaceX راه اندازی مدیر تایید برای سوخت بار
-00:42:00 خدمه دسترسی بازوی retracts
-00:37:00 اژدها راه اندازی فرار سیستم مسلح است
-00:35:00 RP-1 (موشک درجه نفت سفید) در حال بارگذاری آغاز می شود
-00:35:00 1st مرحله LOX (اکسیژن مایع) بارگذاری آغاز می شود
-00:16:00 2 مرحله LOX بارگذاری آغاز می شود
-00:07:00 فالکون 9 شروع می شود موتور لرز قبل از راه اندازی
-00:05:00 اژدها انتقال به قدرت داخلی
-00:01:00 فرمان کامپیوتر پرواز برای شروع نهایی prelaunch چک
-00:01:00 سوخت مخزن فشار به پرواز فشار آغاز می شود
-00:00:45 SpaceX راه اندازی مدیر تایید برای راه اندازی
-00:00:03 موتور کنترل فرمان موتور احتراق دنباله ای برای شروع
-00:00:00 پرتاب فالکون 9

پس از راه اندازی:

00:00:58 Max Q (لحظه ای از بزرگترین آیرودینامیک استرس بر روی یک موشک)
00:02:33 مرحله اول موتور اصلی قطع (مکو)
00:02:36 مراحل اول و دوم جداگانه
00:02:44 مرحله دوم موتور شروع می شود
00:07:15 اولین مرحله ورود سوختگی
00:08:47 مرحله دوم موتور قطع (SECO-1)
00:08:52 مرحله اول فرود رایت
00:09:22 مرحله اول فرود در هواپیماهای بدون سرنشین قایق در سواحل کیپ کاناورال
00:12:00 خدمه اژدها جدا از مرحله دوم
00:12:46 خدمه اژدها nosecone-باز کردن توالی آغاز می شود

این داستان به روز شده با اطلاعات جدید است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن