پس از توافق بهداشت ، Murkowski می گوید: او 'مبارزه' بیش از اینکه آیا او می تواند حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور پاکستان به مبارزه با او

واشنگتن – در میان اعتراضات گسترده و خشم بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به یک خبرنگار گفت

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399

واشنگتن – در میان اعتراضات گسترده و خشم بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به یک خبرنگار گفت که او در تلاش است که آیا او می تواند حمایت از رئیس جمهور در نوامبر است.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا در فوق العاده ای عقب و جلو با خبرنگاران در این کنگره پنج شنبه حمایت عمومی در محکومیت رئیس جمهور ارائه شده توسط خود وزیر سابق دفاع, James Mattis که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی و با هدف تنها به تقسیم کشور است.

Murkowski به نام Mattis' comments "درست و صادقانه و لازم است و سر رسیده" و اضافه کرد که کلمات خود را به رهبری او را به این باور است که "شاید ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما می تواند صادقانه تر با نگرانی هایی است که ما ممکن است نگه داخلی و شجاعت از خود ما اعتقادات به صحبت کردن."

پرسید که آیا او می تواند همچنان به حمایت از رئیس جمهور Murkowski گفت: "من در حال مبارزه با آن است. من تلاش کرده اند با آن را برای یک مدت زمان طولانی است."

او اضافه کرد که او را پشتیبانی نمی کند و مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 و با تلاش شد که همان تصمیم پیش از نوامبر اما گفت: او را به ادامه کار با او و نشان دادن خود دولت است.

"اما" او افزود: "من فکر می کنم در حال حاضر همه ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای بیان کلمات است که باید بیان شود."

در مجموعه ای از توییت رئیس جمهور به نظر می رسد برای پاسخ به آلاسکا جمهوری خواه تعهد به مبارزه با او و به جای آن هر نامزد دیگر در حال اجرا بدون توجه به فرد است. Murkowski است تا برای انتخاب مجدد در سال 2022.

"تعداد کمی از مردم می دانند که در آن آنها خواهید بود در مدت دو سال از در حال حاضر, اما من در ایالت آلاسکا (که من دوست دارم) مبارزات علیه سناتور لیزا Murkowski," مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: پنج شنبه شب. "هر نامزد آماده, خوب یا بد, I don't care, من حمایت. اگر شما یک پالس, من با تو هستم!"

در توییت تهمت اشاره کرد Murkowski رکورد در بالا مشخصات GOP-led طرح های پیشنهادی از جمله رای گیری هیچ طول لاغر لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2017 و تایید دیوان عدالت برت Kavanaugh در سال 2018 است.

Murkowski بود که اولین انتخاب شد در سال 2002 ثابت است به شکل محبوب در آلاسکا است. پس از از دست دادن اولیه نبرد در سال 2010 در مقابل حزب چای نامزد او انتخاب خواهد شد به صندلی خود را در نوشتن در مبارزات انتخاباتی که در آن رای دهندگان تا به حال به لحاظ جسمی نوشتن "Murkowski" در برگه های رای.

Murkowski مانند دیگر نوسان-دولت سناتورهای شده است انتقادی از رئیس جمهور در زمان او در سخنان روز شنبه مشخص شده تغییر در تن از نوعی خستگی از وزن در آن روز-به-روز مجادلات مربوط به رئیس جمهور است.

او یکی از تعدادی از سناتورهای بودند که تصور می شود پتانسیل نوسان آرا در طول جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است. اما او به پایان رسید تا رای گیری در برابر شنیدن از اضافی شاهدان در دادگاه و در نهایت رای به تبرئه رئیس جمهور در هر دو فقره از انسداد کنگره و سوء استفاده از قدرت.

تنها یک جمهوری خواه ایالت میت رامنی جمهوریخواه یوتا رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر یک از این اتهامات منجر به ناروا بودن تبرئه شد.

چه Mattis گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع Mattis انفجار جمهور به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی

'توییت خود نشده اند مفید: اوباما و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن فلوید در اعتراض به شعارهای

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا صحبت با خبرنگاران در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

Mattis' بیانیه شنبه شب نخستین بار است که به طور کلی صحبت کردن در مورد تهمت پس از ترک دولت در سال 2018 است. نظرات خود منجر به تعدادی از رهبران نظامی نیز صحبت کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این اعتراضات بیش از جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین با زانو خود را برای چند دقیقه. تهمت و تهدید کرده است که چندین بار برای ارسال نیروهای نظامی به شهرهای آمریکا برای مقابله با این تظاهرات که در برخی از شهرستانها به خشونت تبدیل شد.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما" Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط مجله آتلانتیک.

"ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی" او ادامه داد. "ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما است."

'کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن': اوباما و انتقاد از تهمت و پس از جورج فلوید معترضان از پارک

بیشتر: Murkowski می گوید: او یک " نه " رای در تماس شاهدان تقریبا اطمینان Bolton Mulvaney نمی خواهد به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

جمهوری خواهان به کشتی شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به روز و با برخی از شفاعت برای او به تن کردن شعارهای خود و دیگران در نظر گرفتن موضوع با پاکسازی از معترضان در نزدیکی کاخ سفید قبل از رئیس جمهور راه می رفت در سراسر خیابان به یک کلیسا برای یک عکس op.

در مورد خواسته Mattis', نظرات, همکار سنا جمهوری خواهان عمدتا شانه ای بالا انداخت اظهارات گفت در حالی که آنها از احترام برخوردار و خود را از نقطه نظر آنها موافق نبود با ارزیابی که مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف تقسیم آمریکایی است. دیگران گفت: آنها تا به حال به عنوان خوانده شده Mattis' بیانیه و کاهش یافته است به نظر.

"من فکر می کنم این نوع آشکار برای برخی از زمان است که او و رئیس جمهور در طول موج های مختلف که اتفاق می افتد زمانی که شما در حال مواجهه با یک چالش مواجه هستیم و امروز در نقاط مختلف از نظر" گفت: سناتور. Pat Roberts, R-Kan او اضافه کرد که در حالی که او احترام Mattis "من نمی گذاری که مشاهده [که مغلوب ساختن پیشی جستن است تقسیم آمریکایی ها]. من فکر می کنم او بهترین او می تواند تحت شرایط بسیار دشوار است."

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا و مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Mattis' نامه "خیره کننده و قدرتمند است."

"به طور کلی برخوردار است که یک مرد فوق العاده قربانی. او یک آمریکایی وطن پرست. او یک فردی که قضاوت من احترام, و من فکر می کنم جهان از او گفت:" در کنگره. "اگر من تا به حال به را انتخاب کنید کسی به در یک سنگر با آن خواهد بود با کلی Mattis. چه شگفت انگیز و فوق العاده است."

سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو گفت: Mattis است "تزئین قهرمان جنگ" با "شگفت انگیز شهرت و حرفه ای, بنابراین من قصد دارم به آنچه که او می گوید به طور جدی."

او گفت: در حالی که رئیس جمهور "گفت: همه چیز درست" محکوم کردن آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس با فلوید مرگ و خشونت است که فوران s در تعدادی از شهرستانها آمریکایی "سوال این است که لحن و کلمات است."

او افزود: "من فکر می کنم برخی از زنگ ها و برخی از کلمات استفاده می شود [با تهمت] را باید با تمرکز بیشتر بر شفا و کمتر در تقسیم."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: تهمت قول به مبارزه با لیزا Murkowski پس از او 'تلاش' به حمایت از اوtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net