الک و Hilaria بالدوین شیرین ترین لحظات خود را با بچه ها: آلبوم خانوادگی

این Baldwinitos! الک بالدوین و Hilaria بالدوین زندگی عشق خود را با چهار آنهایی که کمی. زن و شوهر بحباله نکاح د

توسط KETABKHOOOON در 28 اردیبهشت 1399

این Baldwinitos! الک بالدوین و Hilaria بالدوین زندگی عشق خود را با چهار آنهایی که کمی.

زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2012 در شهر نیویورک و استقبال از اولین فرزند خود یک نوزاد دختر به دنیا سال بعد.

"ما بسیار خوشحال به اعلام تولد دختر ما کارمن گابریلا" در زندگی به وضوح روش نویسنده توییتی در آگوست 2013. "او کاملا ایده آل است."

قبل از یک کمی 2nd, تولد, "مامان مغز" پادکست cohost اعلام کرد که او انتظار داشت که کودک شماره 2 با شنبه شب زنده آلوم. (این بازیگر قبلا با استقبال دخترش ایرلند بالدوین با او سپس همسر, Kim Basinger, در سال 1995).

تناسب اندام گورو مشترک خبری با استقرار یوگا روز — tadasana. اسپانیا بومی مطرح شده با پیراهن او را کشیده تا در ساحل در حالی که الک زانو در شن و ماسه برگزاری کارمن. کودک نو پا او را بوسید مامان لخت معده در ژانویه 2015 Instagram ها.

رافائل وارد پنج ماه بعد به دنبال لئوناردو و رومئو در سپتامبر 2016 و ممکن است تا سال 2018 بود.

Hilaria و امی برنده شده اند آوازی در مورد برنامه های خود را برای کودک شماره 5 اما دچار دو بارداری ضرر و زیان در عرض یک سال است.

"ما خیلی خوش شانس با ما 4 نوزادان سالم — و ما هرگز از دست دادن بینایی از این" یوگا Vida مؤسسین زیر نویس او Instagram اطلاعیه زیر در دوم نوامبر سال 2019. "به من گفت: [کارمن] که این نوزاد را در حال رفتن به آمده پس از همه, اما ما سعی خواهد کرد بسیار سخت به او یک خواهر کوچک زمان دیگری است."

با چنین نوزادان در خانه سابق مربی یوگا آموخته است که چگونه به حل و فصل درگیری بین بچه های خود را. "آنها مبارزه بدیهی است که" Hilaria گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس سال 2020 است. "من فقط باید یک قانون است که ما یک تیم خوب است. ما که نوشته ما حلقه های عروسی در اسپانیا است که ما یک تیم خوب است. هر زمان که درگیری وجود دارد شما هرگز مجاز به کسی صدمه دیده و شما مجبور به استفاده از کلمات خود را. شما نمی توانید معنی کلمات."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن او و الک بهترین لحظات با خود بزرگ نوزادان از لباس هالووین به ساحل سفر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de