الکس Trebek نیست 'ترس از مرگ': 6 وحی از جدید خاطرات

گفتن همه. الکس Trebek شده است در کانون توجه برای بیش از 30 سال است اما هرگز بیشتر پرده از در کتاب جدید خود پاس

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

گفتن همه. الکس Trebek شده است در کانون توجه برای بیش از 30 سال است اما هرگز بیشتر پرده از در کتاب جدید خود پاسخ این است که ... تأملاتی در زندگی من است.

قدیمی معرض خطر! میزبان احساس مانند یک عضو خانواده های بی شماری به بازی نشان می دهد بینندگان در سراسر زندگی حرفه ای موفق و هرگز احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن داستان زندگی خود را تا مرحله IV سرطان لوزالمعده تشخیص فرستاده تکان طریق هالیوود در سال 2019.

"من می خواهم مردم به دانستن کمی بیشتر در مورد این فرد شده اند تشویق در سال گذشته" او می نویسد: تصدیق کرد که عشق و حمایت از او را دریافت کرده و از طرفداران خود را در طول سلامت سفر است طاقت فرسا.

Trebek اولین بار جزئیات تشخیص خود را در مارس 2019 و گفت که او تا به حال هر قصد مبارزه با این بیماری با وجود آن کم بقا. بیش از یک سال بعد و روز قبل از نقطه عطف 80th birthday — کانادا شخصیت تلویزیون گفت: "خوبه" و امیدوار به بازگشت به فیلمبرداری از بازی محبوب نشان می دهد به زودی به اندازه کافی.

در چشم باز خاطرات Trebek طول می کشد خوانندگان به ابتدا توصیف تربیت او در انتاریو با مادر Lucille Lagacé پدر جورج ادوارد Trebek و خواهر باربارا. در حالی که او نمی آمد از حد خود را فروتن دوران کودکی ساخته شده تاثیر قابل توجهی در مرد او شد.

"من معمولی محصول از نسل من: سختکوش نان آور به نظر می رسد که پس از خانواده اش; تمام تعمیرات و او می تواند در اطراف خانه لذت تماشای تلویزیون; و فکر می کند یک شام ساده از مرغ سرخ شده کلم بروکلی و برنج خوب," او می نویسد. "من را دیده اند هرگز خودم را به عنوان چیزی خاص است."

از طریق همه از خود یو پی اس و فراز زندگی از جمله از دست دادن از عزیزان خود را طلاق از سابق ایلین Trebek Kares و سلامت متعدد شکست — فرهنگ پاپ نماد اتحاد انجام بهترین خود را به نگه داشتن یک چشم انداز مثبت در زندگی است. در حال حاضر که او در مواجهه با یک مبارزه سخت با سرطان لوزالمعده او را آماده سازی خود را برای بدترین.

"از هزاران نامه, متون و ایمیل من دریافت کرده ام پس از اعلام تشخیص من بسیاری از آنها را ذکر کرده اند من شجاعت. اما این راهی نیست که من نگاه شجاعت" او می نویسد. "شجاعت یک تصمیم آگاهانه ... اینجا هیچ انتخاب است. من شده ام مبتلا به یک بیماری است که احتمالا قصد کشتن من. و احتمالا زودتر از بعد. بنابراین شجاعت نیست در آن وارد کنید."

در پایین حرکت برای شش آیات از پاسخ است — و انتخاب کتاب برای حتی بیشتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de