Google Bard اکنون می‌تواند از مکان دقیق دستگاه شما برای نتایج محلی مرتبط‌تر استفاده کند

Google Bard اکنون می‌تواند از موقعیت مکانی دقیق دستگاه شما برای ارائه نتایج محلی بهتر به سؤالات شما استفا

توسط مدیر سایت در 18 خرداد 1402

Google Bard اکنون می‌تواند از موقعیت مکانی دقیق دستگاه شما برای ارائه نتایج محلی بهتر به سؤالات شما استفاده کند. هنگامی که به Google Bard می روید، ممکن است یک پنجره بازشو ظاهر شود که می گوید: "برای دریافت پاسخ های مرتبط تر، همچنین می توانید انتخاب کنید که Bard از موقعیت مکانی دقیق دستگاه شما استفاده کند."

هشدار. در اینجا چیزی است که ممکن است هنگام دسترسی به bard.google.com مشاهده کنید:

درخواست موقعیت مکانی Bard 391x600
همچنین ممکن است درخواست دیگری را مشاهده کنید که از شما می خواهد تأیید کنید که می خواهید مکان خود را با Google به اشتراک بگذارید.

نتایج محلی بهتر گوگل گفته است که باید «پاسخ‌های مرتبط‌تری درباره رستوران‌های نزدیک خود و بسیاری چیزهای دیگر درباره منطقه خود» ببینید. من آن را امتحان کردم و به نظر نمی رسد برای من کار کند، اما هنوز ممکن است در حال انتشار باشد.

چرا ما اهمیت می دهیم. جستجوی محلی یک محرک بزرگ برای کسب و کار برای بسیاری از مشاغل کوچک و محلی است. اگر مردم از Google Bard برای یافتن مکان هایی برای تهیه پیتزا، کوتاه کردن مو، یافتن دندانپزشک و غیره استفاده کنند، ممکن است ترافیک بیشتری به آن مشاغل وارد کند.

واضح است که فکر می‌کنید برای این کار باید در نمایه‌های کسب‌وکار Google باشید، بنابراین مطمئن شوید که مشتریان شما در نمایه‌های کسب‌وکار راه‌اندازی شده‌اند و برخی جستجوها را انجام می‌دهند، ببینید چه تفاوتی با جستجوی Google دارد.


سئو
مشاوره حرفه ای سئو

منبع