نیوزیلند مسجد تیرانداز رد وکلا قصد دارد به نمایندگی خود را در صدور حکم

ملی استرالیا برنتون Tarrant محکوم خواهد شد در 24 آگوست در محکومیت قتل اقدام به قتل و تروریسم است. عکس: فایل

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
ملی استرالیا برنتون Tarrant محکوم خواهد شد در 24 آگوست در محکومیت قتل اقدام به قتل و تروریسم است. عکس: فایل

WELLINGTON: تیرانداز در پشت نیوزیلند, Christchurch, مسجد حمله را رد کرد و وکلای او بر دوشنبه و تصمیم گرفت برای نشان دادن خود منجر به ترس است که او ممکن است با استفاده از پلت فرم در صدور حکم شنوایی ماه آینده به ترویج سفید-supremacist views.

ملی استرالیا برنتون Tarrant محکوم خواهد شد در اوت 24, 51 قتل اعتقادات 40 از اقدام به قتل و یکی از تروریسم ناشی از سال گذشته قتل عام بدترین جرم تیراندازی در نیوزیلند تاریخ مدرن است.

او التماس کرد گناه را به اتهام.

در یک قبل از صدور حکم جلسه روز دوشنبه دادگاه عالی قاضی کامرون فرمانده مجاز, Tarrant, وکلا, Shane Tait و جاناتان هادسون برای خروج از رسیدگی به درخواست مشتری خود را.

قاضی دستور داد "آماده به کار مشاور" در دسترس خواهد بود در ماه آینده در مورد Tarrant -- که به نظر می رسد در Christchurch دادگاه از طریق لینک ویدئو از یک Auckland زندان — ذهن خود را تغییر.

نیوزیلند مسلمان ارتباط رئیس جمهور Ikhlaq Kashkari سوال Tarrant انگیزه و گفت قربانیان می تواند دوباره دچار آسیب های روانی اگر فرد مسلح اجازه داده شد به فواره زدن اب و راست حرف از حوض.

"نگرانی اول من وقتی که من خواندن این" آه خدای من چه این مرد تا به او در حال رفتن به استفاده از این به عنوان یک پلت فرم برای ترویج دیدگاه های خود را و افکار؟'," او گفت: AFP.

"بسیاری از مردم هنوز هم در رفتن را از طریق تروما و این دیده می شد که یکی از آن حوادث است که آنها را بسته. من امیدوارم که آن را نمی خواهید به چیزی است که باعث درد بیشتر به جای."

'او می خواهد توجه'

در مارس 2019, Tarrant, داغستان مسلمان نمازگزاران در نماز جمعه در دو Christchurch مساجد زنده جریان این کشتار به عنوان او رفت.

قربانیان خود را شامل کودکان و زنان و افراد مسن.

سابق مربی بدنسازی به طور غیر منتظره معکوس خود را نمی-گناه در ماه مارس سال جاری, از بین بردن نیاز برای یک محاکمه طولانی.

ترور و قتل هزینه تمام حمل جملات زندگی, تعیین حداقل غیر مشروط دوره از 17 سال در حالی که همچنین به قاضی قدرت به زندانی کردن بدون امکان آزادی. نیوزیلند ندارد مجازات اعدام.

بازماندگان و خانواده های قربانیان حاضر خواهد بود در طول سه روز صدور حکم شنیدن و اسلامی زنان شورای نیوزیلند سخنگوی انجم رحمان گفت: بسیاری از نمی خواهم به شنیدن از Tarrant.

در حالی که او نمی خواست به حدس و گمان در Tarrant را انگیزه برای نمایندگی خود او گفت: "او نشان داده در گذشته است که او را دوست دارد به دریافت توجه و او می خواهد توجه است.

"من احساس می کنم این همه بخشی از این طرز فکر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب