فرمانده ارتش ژنرال Bajwa در مورد روند صلح با طالبان و رهبری در طول کابل سفر

'هر دو طرف مورد بحث و بررسی تحولات جاری در روند صلح افغانستان و اقدامات لازم انجام می شود به منظور تسهیل در

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399
'هر دو طرف مورد بحث و بررسی تحولات جاری در روند صلح افغانستان و اقدامات لازم انجام می شود به منظور تسهیل در رهبری افغانستان و افغانستان متعلق به روند صلح' DG ISPR در بیانیه ای گفت. ISPR/جزوه طریق اخبار

راولپندی/کابل: پاکستان فرمانده ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa در مورد روند صلح افغانستان با کابل رهبری در سفر خود به کشور همسایه بال رسانه ارتش روز سه شنبه گفت.

در این بیانیه مدیر کل اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) عمده جنرال بابر افتخار گفت: فرمانده ارتش برگزار شد یکی در یک ملاقات با رئیس جمهور اشرف غنی و شورای عالی برای آشتی ملی, رئیس,,,, Dr Abdullah Abdullah.

ژنرال Bajwa همراه بود نخست وزیر عمران خان نماینده خاص امریکا برای افغانستان امور سفیر محمد صادق Maj Gen افتخار اضافه شده است.

"هر دو طرف در باره تحولات جاری در روند صلح افغانستان و اقدامات لازم انجام می شود به منظور تسهیل در رهبری افغانستان و افغانستان متعلق به روند صلح.

"مسائل مربوط به تسهیل تجارت و اتصال نیز مورد بحث است. هر دو طرف توافق کردند که وقار و محدود به زمان بازگشت پناهندگان افغان از پاکستان است کلیدی به سوی عادی" بیانیه اضافه شده است.

رئیس جمهور ضمن قدردانی PM عمران برای باز کردن تورخم و چمن مرزها و "اجازه دادن به افغانستان ترانزیت کالا و تسهیل رشته افغان به بازگشت به افغانستان با زمین و مسیرهای هوایی متغیر باشد."

"رئیس جمهور نیز سپاسگزار از نقش بودن بازی های برگزار شده توسط پاکستان برای روند صلح افغانستان میگوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن