بایدن هنوز هم می خواهد به افزایش بودجه برای ادارات پلیس توسط 300 میلیون دلار به تقویت جامعه مدنی و مردمی'

پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با Alexandria, Va., افسر پلیس پیتر Laboy برای قهوه در آیزنهاور اجر

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399
پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با Alexandria, Va., افسر پلیس پیتر Laboy برای قهوه در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری و تشریفاتی در کاخ سفید پیچیده در واشنگتن پنج شنبه, 15 مه 2014.

AP Photo/مانوئل Balce Ceneta

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که هنوز هم حمایت اضافی $300 میلیون دلار بودجه برای ادارات پلیس در سراسر کشور است.
  • این بایدن کمپین در تلاش است تا نخ سوزن در میان در سراسر کشور تظاهرات گفت: سابق معاونت "پشتیبانی از نیاز فوری برای اصلاحات" اما معتقد است که کمک های مالی بیشتر نه کمتر مورد نیاز است به تصویب آن است.
  • "من مدت طولانی است که اعتقاد راسخ به قدرت پلیس جامعه—گرفتن پلیس از موبایل و ایجاد روابط با مردم و جوامع آنها وجود دارد به خدمت و حفاظت" بایدن نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed.
  • "به همین دلیل من پیشنهاد اضافی 300 میلیون دلار برای تقویت پولیس مردمی در کشور ما است."
  • "هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس."
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را برای پاسخ به تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" است که به دو کردن در پول بیشتر برای اصلاحات.

در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed شنبه بایدن تصریح کرد طرح خود را برای گرفتن 300 میلیون دلار به بخش مایل به لرزش تا شیوه های خود را.

"در حالی که من اعتقاد ندارم فدرال دلار باید به ادارات پلیس که در حال نقض حقوق مردم و یا تبدیل به خشونت به عنوان اولین رفت و آمد مکرر من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس" بایدن نوشت. "بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل آن اصلاحات است."

بایدن تاکید کرد که تغییر تمرکز از پلیس باید در اولویت باشد.

"من مدت طولانی است که اعتقاد راسخ به قدرت پلیس جامعه—گرفتن پلیس از موبایل و ایجاد روابط با مردم و جوامع آنها وجود دارد برای خدمت و حفاظت. به همین دلیل من پیشنهاد اضافی 300 میلیون دلار برای تقویت پولیس مردمی در کشور ما است.

"هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس."

بخشی از این تغییر بایدن نوشت: می توان به کاهش دامنه از آنچه پلیس در پاسخ به.

"و ما باید برای جلوگیری از 911 تماس در حالات که در آن پلیس نباید ما اولین پاسخ دهندگان. که به معنی ساخت سرمایه گذاری جدی در سلامت روان, خدمات درمان مواد مخدر و پیشگیری از برنامه ها و خدمات برای افرادی که دچار بی خانمانی.

"که همچنین ممکن است به معنای اجتماعی ارائه دهندگان خدمات پاسخ به تماس با پلیس" بایدن اضافه شده است.

بایدن به تازگی ملاقات با جورج فلوید خانواده و تحویل یک آدرس ویدیو خود را برای تشییع جنازه.

پس از وقوع چند انفجار پیاپی در سراسر کشور بیش از فلوید مرگ بایدن است تصریح کرد تماس خود را به درمان "روح ملت" یک خط او تکرار در 0p-ed.

"هیچ چیز در مورد این مبارزه آسان خواهد بود. موسسات مقاومت در برابر تغییر است. نژاد پرستی بوده است ثابت در جامعه ما برای صدها سال" بایدن نوشت.

"من آماده ام برای انجام این کار, شروع یک روز. چیزی کمتر قابل قبول است که از یک رئیس جمهور آمریکا است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن