Cameron Boyce این عزیزان ادای احترام در 1 سال سالگرد مرگ او

رفته اما نه فراموش. Cameron Boyce دوستان و خانواده پرداخت ادای احترام به اواخر بازیگر با ابراز عشق در رسانه ها

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

رفته اما نه فراموش. Cameron Boyce دوستان و خانواده پرداخت ادای احترام به اواخر بازیگر با ابراز عشق در رسانه های اجتماعی به افتخار اولین سالگرد مرگ او.

در ژوئیه 6 2019 در رشد یو پی اس را برای خانواده تایید این خبر از خود بی موقع عبور با یک بیانیه احساسی. "این است که با یک عمیقا قلب سنگین است که ما گزارش که امروز صبح ما از دست کامرون" یک سخنگوی خانواده گفت: ما هفتگی در آن زمان اشاره کرد که بازیگر "گذشت در خواب خود را" پس از درد و رنج تشنج. "جهان در حال حاضر بدون شک بدون یکی از درخشان ترین چراغ اما روح خود را در زندگی از طریق محبت و از همه کسانی که می دانستند و او را دوست داشتم."

در پی مرگ او دیزنی ستاره عزیزان راه اندازی Cameron Boyce بنیاد که در خدمت برای کمک به کاهش خشونت اسلحه و بالا بردن سطح آگاهی بیماران مبتلا به صرع. یک سال پس از خود دلخراش از دست دادن بویس خانواده افتخار جسی آلوم در سازمان رسمی Instagram account.

"امروز هر چند قلب ما سنگین ما را انتخاب کنید به افتخار میراث باور نکردنی کامرون در پشت برگ و تعهد ما به استفاده از منابع ما به ما در دنیایی بهتر" از Boyce خانواده نوشت: در بیانیه ای در روز دوشنبه, جولای 6. "ما سپاسگزار برای عشق و حمایت خود را, و ما همچنان به بعد ما در مبارزه برای پایان دادن به SUDEP [مرگ ناگهانی غیر منتظره در صرع]. لطفا KNOWSUDEPNOW.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می تواند کمک کند. عشق زیاد TCBF."

ساعت زودتر اواخر بازیگر پدر ویکتور Boyce, ارسال شده قلبی یادبود خود را. "حافظه خود را است یک برکت و رحمت" ویکتور نوشت: در کنار یک عکس قدیمی از کامرون و خانواده اش در حال پخش بر روی a ترامپلاین.

کامرون سابق costars و دوستان نزدیک از جمله سلما هایک و Dove Cameronمشترک در مراسم تجلیل از رسانه های اجتماعی در طی روز است. در اوایل این سال خپله بازیگر مادر لیبی بویستشکر طرفداران خود را برای غلیان احساسات پشتیبانی در چه بوده است پسرش تولد 21.

"من فقط واقعا blown away — واقعا دور توسط تمام اين نظرات و چگونه بسیاری از مردم کامرون" او گفت: در یک گریان Instagram تصویری در مه. "شما می دانید, من واقعا می خواستم به می گویند با تشکر از شما, و آن را بسیار قدردانی و ما واقعا انجام خواهد داد همه چیز شگفت انگیز پس از مرگ او بیهوده نیست. با تشکر از شما."

پایین ببینید چگونه کامرون عزیزان افتخار سالگرد یک سال از مرگ او.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن