Cassie رندولف نشان می دهد بزرگترین چیزی که او یاد گرفته از Colton تقسیم

حرکت رو به جلو. Cassie رندولف پیوست لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! در دوشنبه, جولای 6, به روز رسانی در زندگی

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

حرکت رو به جلو. Cassie رندولف پیوست لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! در دوشنبه, جولای 6, به روز رسانی در زندگی او پس از نشان می دهد. Randolph, 25, سقوط در عشق با Colton آندروود در طول فصل 23 از لیسانسکه پخش در 2019. اما این دو اعلام کرد خود را تقسیم شده در مارس 29.

"من فکر می کنم ما صادقانه بود و واقعا ارتباط خوبی تمام وقت, و ما واقعا خوب" بومی کالیفرنیا نشان داد به میزبان Chris Harrison طی روز دوشنبه قسمت. همانطور که برای چه چیزی باعث تقسیم, اما او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

Cassie Randolph Gives Update After Colton Underwood Split and Reveals the Biggest Thing She Learned
Cassie رندولف و Colton آندروود حضور 53rd Annual CMA Awards در بریجستون عرصه در نشویل در نوامبر 13, 2019. استفان Lovekin/شاتر

"این یک موضوع حساس چون من احساس می کنم ما هنوز در نیمه رفتن را از طریق آن و آن را هنوز هم بسیار عاطفی برای هر دو ما. ما واقعا در مورد آن صحبت علنی نشده است و من نمی دانم اگر هر کدام از ما آماده است اما من می گویم که آن را واقعا سخت" او به اشتراک گذاشته. "من فکر می کنم رفتن را از طریق هر گونه فروپاشی واقعا سخت است اما رفتن را از طریق یک در می آید با یک مجموعه جدید از چالش است. منظورم این است که من هرگز از طریق هر یک از این قبل از بنابراین ما دو نوع آموزش به حرکت آن است. ما در شرایط خوب و دار زدن در آن وجود دارد."

Randolph افزود که او "بدون مرز" در مورد وقت خود را در نشان می دهد و یا در مورد رابطه او با 28 سال سن ورزشکار.

"بزرگترین چیزی که من یاد گرفتم از طریق همه چیز به اعتماد به نفس می شود زیرا حتی انجام این کار من کمی عصبی" گراد دانشجو به اشتراک گذاشته شده, و اضافه کرد که او را نگه داشتن اطلاعات خصوصی. "من می خواهم به احترام او در این راه بیش از حد و نه صحبت های زیادی در مورد آن, اما من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد که من در سمت چپ از مکالمه ما که من باید مردم بدانند."

Cassie Randolph Gives Update After Colton Underwood Split and Reveals the Biggest Thing She Learned
Cassie رندولف ABC

Randolph اول صحبت کردن در مورد تقسیم از طریق Instagram در تاریخ 1 ژوئیه پس از یک ماه استراحت از رسانه های اجتماعی. "من احساس می گفت: خوب همه شما مادر ffers نفرت من برای فروپاشی-لطفا متوقف شود. این یک افتضاح چند ماه برای من در تلاش برای رفتن از طریق آن. من هنوز رفتن را از طریق آن," او نوشت ، "این به اندازه کافی سخت w/out your know-it-all نظرات. شما به معنای واقعی کلمه می دانم که هیچ چیز تا از بین برود."

این اولین بار نویسنده است نه صحبت کردن علنی در مورد این تقسیم پس از اطلاعیه خود در ماه مه.

"آن است که یک دیوانه چند ماه به حداقل می گویند, Cass و من انجام داده اند بسیاری از خود را منعکس. گاهی اوقات مردم فقط به معنای به دوستان – و که خوب" the Bachelor in Paradise آلوم نوشت طریق Instagram در آن زمان است. "ما هر دو بزرگ شده اند و فوق العاده طریق آنقدر با هم بوده – پس این نیست پایان داستان ما آن را شروع یک فصل جدید برای ما است."

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن