پلیس شیکاگو می گویند حمله به ماموران در, اعتراض, به نظر می رسد سازمان یافته به بیش از 20 شکایت علیه پلیس

شیکاگو — شیکاگو پلیس منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن آنچه که آنها می گویند گروهی از معترضان دست سیاه و چتر و سپر

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

شیکاگو — شیکاگو پلیس منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن آنچه که آنها می گویند گروهی از معترضان دست سیاه و چتر و سپر pelting افسران با پرتابه.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون روز دوشنبه گفت که ماموران را کامل دنده محافظ زمانی که اختصاص داده شده به آینده اعتراضات پس از "آشوبگران" ربوده اعتراض جمعه در کریستف کلمب مجسمه در گرانت پارک مجروح شدن 49 افسران پلیس.

قهوه ای و Belmont منطقه Cmdr. دانیل اوشی نیز خواست مردم به دنبال "هر دو طرف" پس از فعالین جمعه شب در اعتراض گفت: این آخر هفته که ماموران اقدامات بسیاری از سمت چپ در جمعیت مجروح نیز هست.

در میان آنها بود فعال معجزه بوید که به توصیف خودش را به عنوان یک "اختصاصی freedom fighter" برگزار شد که در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت او ضربه توسط یک افسر سابق پلیس شیکاگو طی زد و خورد در گرانت پارک ضربه زدن حداقل یکی از دندان های خود را.

سرپرست نیست به طور مستقیم آدرس یک ویدئو از این رویارویی به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی اما با تاکید بر اهمیت نشان دادن برخورد پلیس آن را دیدم.

"آنچه در آغاز به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز در گرانت پارک شب جمعه تفویض به یک وضعیت بسیار خطرناک است که در آن اراذل و اوباش اقدام به عمد به دنبال آسیب افسران تحریک تلافی و صدمه به اموال. چهل و نه شیکاگو افسران پلیس مجروح شدند. چهل و نه" براون گفت. "هجده آنها فرستاده شده بودند به بيمارستان منطقه برای صدمات خود را."

صبح پلیس در کنفرانس خبری آغاز شد و با سقفی ویدئو گرفته شده توسط شهر دوربین در تلاش برای نشان می دهد که برخی در میان جمعیت هزار نفر است که تا به حال راهپیمایی به سمت کلمبوس مجسمه در گرانت پارک در حال برنامه ریزی یک حمله به افسران پلیس. آن را به نظر می رسد حداقل یک دوجین از مردم با استفاده از چتر برای محافظت از افراد در جمعیت که تغییر به سیاه و سفید لباس; توزیع بطری آب یخ زده, سنگ ها و مواد منفجره بودند که پرتاب افسران; و با استفاده از تیز لوله های پی وی سی به عنوان یک سلاح اوشی گفت.

"من می خواهم به اشاره است که ما تا به حال چندین تظاهرات در مجسمه قبل از این رویداد است که همه صلح آمیز و ما مورد احترام همگان متمم اول قانون اساسی حق برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز بود اما نه آنچه که شما شاهد در اینجا بدیهی است که یک کمین در افسران پلیس" اوشی گفت. "آنها تا به حال چندین, چند, تهیه اقلام به پرتاب در پلیس — سلاح کند."

براون گفت: "جنایی آشوبگران" شد مسئول آتش بازی و موارد دیگر پرتاب افسران و اضافه کرد که 12 نفر دستگیر شدند به اتهام اراذل و اوباش اقدام باتری به یک افسر پلیس یا کیفری صدمه به اموال.

"اگر مجسمه با موفقیت سرنگون به احتمال زیاد اعضا در آن اراذل و اوباش که می شده اند به طور جدی زخمی و یا کشته سرنگونی که مجسمه" براون گفت. "این نمی تواند ایستاده. ما نمی تواند یک شهر است که فکر می کند عمل اراذل و اوباش از جمعیت رفتار قابل قبول است."

او گفت که پلیس در پاسخ به هرج و مرج درگیری در گرانت پارک منحرف بسیار مورد نیاز پلیس و منابع از سایر نقاط شهر که در آن تیراندازی صورت گرفت در شروع یکی دیگر از خشونت های آخر هفته در شیکاگو است. شیکاگو تریبون داده ها نشان می دهد حداقل 71 نفر به ضرب گلوله کشته شدند بیش از آخر هفته 12 تا از آنها را به ضرب.

براون گفت: ماموران در حال حاضر باید آماده برای این احتمال که هر گونه اعتراض به نوبه خود می تواند به یک حمله.

"آن را مقدس حق اعتراض در این کشور و ما نمی خواهیم در حال حاضر فرض تظاهرات مسالمت آمیز ممکن است به خشونت کشیده شد" براون گفت.

براون گفت: او به میدان فرستاد سوال در مورد اینکه چرا افسران پوشیده نیست کامل, دنده محافظ به عنوان آنها ایستاده بود در نزدیکی مجسمه قرار دادن آنها را بلافاصله در دفاعی که پرتابه پرواز به سمت آنها. او گفت که در حالی که بسیاری از معترضان مسالمت آمیز گروه دیگر لوکس با فرض این که کسانی که در جمعیت نمی خواهید به صدمه زدن به افسران.

"من دستور داده اند که همه ما افسران به پوشیدن هر و همه دنده محافظ زمانی که اعتراضات به نظر می رسد. ... از آنجا که از این اراذل و اوباش اقدامات ما باید حفاظت از افسران ما" براون گفت.

هیچ مجوز صادر شده برای ماه مارس است که قبل از جنگ در گرانت پارک براون گفت: پیشنهاد رهبری شکسته شد. براون همچنین هشدار داد که کسانی که شرکت در تظاهرات باید آگاه باشند که این نوع از برخورد خشونت آمیز ممکن است بیشتر رایج است در آینده و مراقب باشید به ویژه زمانی که آوردن کودکان به حوادث.

"این تظاهرات مسالمت آمیز ربوده شده اند و این یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم نیاز به در نظر گرفتن" او گفت:.

وقتی پرسیده شد که آیا تحقیقات پلیس نشان داده است که اعتراض سازمان مشغول به کار بودند با آشوبگران قهوه ای گفت: "خدا من امید نیست. اما مطمئن به نظر می رسد آن را دوست دارم."

شهردار لری Lightfoot در جمعه نمی, گوشت چرخ کرده, کلمات, decrying کسانی که پرتاب پرتابه در پلیس به عنوان "یک گروه از اوباش" که به شیکاگو "برای یک مبارزه مسالمت آمیز اعتراض کنند." قهوه ای نیز وجود دارد گفت: برخی از شواهد اولیه مانند خارج از دولت پلاک که پیشنهاد برخی ممکن است محلی است.

Lightfoot گفت: این ویدئو در پلیس کنفرانس خبری "نشان می دهد که این افراد قبل از آنها به کلمبوس مجسمه زانو به پایین پانسمان در همه سیاه و سفید با عینک تشکیل یک سرباز پیاده با چتر و سپر در اطراف آنها و سپس pummeling پلیس با پرتابه.

"که تظاهرات مسالمت آمیز. که هرج و مرج. ما در حال رفتن به قرار دادن که پایین. ما فعالانه به بررسی و ما آن را به کسانی که مردم را به عدالت" او گفت:.

اگر او محکوم اقدامات محرکین در طول تعطیلات آخر هفته Lightfoot همچنین با اشاره به "گزارش های متعددی از نیروی بیش از حد توسط پلیس است." او نام آنها را "غیر قابل قبول" و گفت که او صحبت کرده است به مدیر غیر نظامی از پلیس مسئوليت آن را بررسی شکایات.

روز یکشنبه که خبر آن را دریافت بیش از 20 شکایت علیه پلیس شیکاگو افسران ناشی از تظاهرات در گرانت پارک.

افرایم Eaddy یک کوپا گفت این شکایت شامل اتهامات از نیروی بیش از حد استفاده غیر ضروری از مواد شیمیایی اسپری محرومیت از وکیل و "عملیاتی نقض."

"مقدماتی تحقیقی مراحل منجر به بررسی گسترده تصویری مشترک از طریق رسانه های اجتماعی, بدن فرسوده دوربین (سوم) حزب ویدئو تاکتیکی پاسخ گزارش و سایر مواد" Eaddy در بیانیه ای گفت. او گفت: این تحقیق مراحل نیز اعمال می شود به طور گسترده ای توزیع شده ویدئو ادعا را نشان می دهد بوید گرفتن پانچ در چهره توسط یک افسر.

در اولین نظرات بوید, 18, خطاب جمعیت بیش از 100 نفر که جمع شده بودند در جورج واشنگتن مجسمه در ورودی به واشنگتن پارک برای نشان دادن حمایت خود را برای او.

"هیچ راهی وجود دارد من باید چپ اعتراض کبود و کتک برای ورزش من آزادی بیان و آزادی به جمع آوری گفت:" بوید که رویداد صورت گرفت در همان زمان به عنوان پلیس در کنفرانس خبری.

بوید پیوسته GoodKids MadCity بنیانگذاران Taylore Norwood, که گفت که او وجود دارد برای صحبت کردن در برابر یکی دیگر از نمونه ای از خشونت پلیس. این گروه ضد خشونت در سازمان با آن بوید داوطلب شده است که با تمرکز بر پیشگیری از خشونت در محله ای که اعضای آن زنده شده است و جمع آوری پول برای مردم مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او اختصاص داده شده فعالیت به رهبری دولت آمریکا به مردم ایران ، Robert Peters برای ارائه بوید کارآموزی در هفته گذشته پطرس گفت: در کنفرانس خبری.

آخر این هفته این گروه به اشتراک گذاشته یک عکس از بوید در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که با یک برش لب و دندان از دست رفته.

"هیچ دلیلی وجود ندارد که معجزه باید سمت چپ یک اعتراض مسالمت آمیز با دندان های از دست رفته, صدمه, ذهنی, عاطفی و زخمی توسط CPD," نوروود گفت.

در طول hourlong رویداد جمعیت نشان داد حمایت بوید که پا به میکروفن به شعارهای "ما شما را دوست دارم." عاطفی بوید شروع به گریه در اظهارات او به عنوان او در مورد واکنش او رنج می برد پس از جمعه.

"زندگی من شده است در معرض تهدید قرار گرفته اند چندین پیام های نژادپرستانه و, پیام," او گفت:.

"من نمی خواهد اجازه می دهد به اشک من و من خوار. من نه یک تهدید هود موش و نه یک شورشی. اما اختصاصی جنگنده آزادی."

جمعیت خشن و بی ادب شد پس از خبرنگاران پرسید: سوال در مورد یک ویدیو نشان دادن بوید سرزنش کردن افسران پلیس از جمله آنها توقیف یک معترض جمعه.

"آنچه در این افسر بود هدف معجزه بود چرا که او ابراز نظر خود را در مورد اداره پلیس با نیروی کشنده," شیلا بعدی یک وکیل به نمایندگی بوید گفت.

ناراحت سوالات Norwood برداشت یک بلند گو حرف زدن و خطاب به رسانه ها.

"ما باید برای متوقف کردن این فرهنگ تلاش برای سرزنش قربانیان برای سوء استفاده از آنها در برخورد با" او گفت:. "وجود دارد هیچ بهانه ای برای یک مرد رشد کرده است به استفاده از نیروی بیش از حد در 5 فوت قد بلند. وجود دارد هیچ بهانه ای بدون در نظر گرفتن آنچه که او گفت: صرف نظر از آنچه موضع خود در CPD که به او اصابت کرد.

---

(شیکاگو تریبون کلیر هائو و مادلین Buckley کمک به این گزارش.)

---

©2020 شیکاگو تریبیون

بازدید از شیکاگو تریبون در www.chicagotribune.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب