Chick-fil-A, مدیر عامل خواست مردم سفید را به اقدام علیه نژادپرستی و گفت: او را سرزنش غارتگران پس از مکان های مختلف آسیب دیده بودند در هفته گذشته

Chick-fil-A, مدیر عامل دن کتی.کوروش McCrimmon/دنور پست/گتی ایماژChick-fil-A, مدیر عامل دن کتی سفید خواست مردم

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399
Chick-fil-A, مدیر عامل دن کتی.

کوروش McCrimmon/دنور پست/گتی ایماژ

  • Chick-fil-A, مدیر عامل دن کتی سفید خواست مردم را به توبه و اقدام علیه نژاد پرستی در یک میزگرد بحث یکشنبه در شور شهرستان کلیسا در آتلانتا ،

  • کتی گفت: ده Chick-fil-A رستوران شده بود تخریب در هفته گذشته است.

  • "من درخواست می شود برای مردم به جای انگشت اشاره در این نوع جنایی در تلاش خواهد بود برای دیدن سطح سرخوردگی و غضب و تقریبا یک حس ناامیدی وجود دارد که در میان برخی از این فعالان در داخل آفریقایی جامعه" کتی گفت: در بحث.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر

Chick-fil-A, مدیر عامل دن کتی سفید خواست مردم را به اقدام علیه نژادپرستی در میان یک دوره تنش و اعتراض در آمریکا پس از مرگ Rayshard بروکس Â سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس را به ضرب گلوله در هفته گذشته.

در یکشنبه میزگرد بحث در شور شهرستان کلیسا در آتلانتا و جورجیا با شور شهر بنیانگذار لویی Giglio و Lecrae یک مسیحی رپر های زنجیره ای مواد غذایی سریع مدیر عامل صحبت از توبه و درک.

تصویری: مقایسه فست فود ساندویچ مرغ

مدیر عامل شرکت گفت که ده Chick-fil-A رستوران شده بود تخریب در هفته گذشته اما خواست مردم سفید به جای سرزنش در خرابکاری.

"من درخواست می شود برای مردم به جای انگشت اشاره در این نوع جنایی در تلاش خواهد بود برای دیدن سطح سرخوردگی و غضب و تقریبا یک حس ناامیدی وجود دارد که در میان برخی از این فعالان در داخل آفریقایی-آمریکایی جامعه است که بسیار برافروخته" کتی گفت.

ادامه مطلب: exec پشت نایک و Petco نرم افزار نشان می دهد که چرا Chick-fil-A ساندویچ مرغ جالب درخشان استراتژی

این کتی که صاحب جوجه-fil-A, به نقل از ارزش های مسیحی به عنوان بخشی از فلسفه خود هدایت رهبری خود را از این شرکت. بنیانگذار Truett کتی دن کتی پدر, ترجمه ایمان خود را به شیوه های کسب و کار کمک کرده است که به کمک این مواد غذایی سریع غول موفقیت است.

در میزگرد کتی ذکر است که "خودآگاه و ناخودآگاه تعصبات" در محل کار و در دفاتر شرکت های بزرگ به طور کامل غیر معمول ذکر یک مکالمه او با یک سیاه و سفید جوجه-fil-A, کارکنان, که گفت که او تا به حال تجربه کرده عدالتی در کار خود را.

دن کتی قبلا مشخص شده افکار خود را در رویدادهای جاری در ایالات متحده از طریق یک لینک پست که به اشتراک گذاشته شده در Chick-fil-یک وب سایت است. در این پست کتی توصیف راه Chick-fil-A, کمک به بازسازی و اهدای منابع به آنچه که او به عنوان "ترین مضطرب کد پستی در گرجستان است."

در حالی که بحث در موضوع توبه کتی بلند شدم و تابیده Lecrae کفش روی صحنه و گفت که جهان نیاز به یک حس شرم و خجالت و شرمندگی قلب است."

"ما سکوت است پس در این زمان" کتی گفت: در این میزگرد. "ما نمی تواند خاموش. کسی به مبارزه."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب