چین هیولا سوء استفاده از اویغوری زنان

Slavery و نسل کشی هستند باستانی جدید ، من برای اولین بار آگاه شد از این واقعیت به عنوان یک کودک در حالی که تما

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

Slavery و نسل کشی هستند باستانی جدید ، من برای اولین بار آگاه شد از این واقعیت به عنوان یک کودک در حالی که تماشای افتتاح تعدادی از دریم را در سال 1998 فیلم شاهزاده مصر. در پنج دقیقه اول فیلم به بردگی گرفته عبری مردان ساخت آثار تاریخی به فرعون به عنوان همسران خود التماس برای نوزاد پسر' زندگی. همه صرفه جویی موسی پاره پاره از مادران آنها سلاح و پرتاب شدن به رود نیل.

البته با 21 قرن تکنولوژی تمساح آلوده رودخانه ها و دیگر نیاز به خلاص شدن از شر کودکان اقلیت. ما "پزشکی" برای آن است.

هفته گذشته هواپیماهای بدون سرنشین فیلم تایید شده توسط سازمان های اطلاعاتی غربی پدید آمده از شمال چین است. آن را نشان داد اویغوری مسلمانان بسته و چشم بسته با تیغ خورده سر حال لود بر روی قطار است که به احتمال زیاد رهبری برای اردوگاه های بازداشت. در یک مصاحبه با روزنامه نگار انگلیسی Andrew Marr خواستار پاسخ از لیو Xiaoming چینی سفیر بریتانیا است. Xiaoming متهم "به اصطلاح سازمان های اطلاعاتی غربی" از ساخت "اتهامات نادرست علیه چین است." جمعیت سین کیانگ دو برابر شده بود در 40 سال او گفت که به وضوح ثابت کرد که "پاکسازی قومی" و "به اصطلاح سقط جنین اجباری" تا به حال رخ داده است. Marr, ديپلمات, جواب, "با توجه به خود دولت محلی آمار رشد جمعیت در اویغوری حوزه های قضایی که در منطقه کاهش یافته 84 درصد بین 2015 و 2018. 84 درصد."

چگونه می شود که پس ؟ گزارش آسوشیتد پرس تدوین "آمار دولت, دولت اسناد و مدارک و مصاحبه با 30 سابق بازداشت شدگان اعضای خانواده و سابق اردوگاه مربی" می دهد یک ایده است.

بیش از چهار سال گذشته دولت چین با صرف ده ها میلیون دلار به خشونت ربودن عملکرد سیستم تولید مثلی زنان اقلیت. در سال 2017, با توجه به رسمی, بخشنامه کشف شده توسط قربانیان کمونیسم یادبود بنیاد مقامات دولتی حمایت مسلح ماموران اجرای قانون بودند دستور به "ترک بدون نقاط کور," "شامل غیر قانونی تولد و کاهش نرخ باروری," "تست همه کسانی که نیاز به آزمایش می شود" و "شناسایی و مقابله با کسانی که نقض سیاست های اولیه است."

به گزارش AP یافت که "داشتن بیش از حد بسیاری از کودکان" یک "دلیل عمده مردم فرستاده شده به اردوگاه های بازداشت" که "پدر و مادر از سه یا بیشتر از [فرزندان] پاره پاره و دور از خانواده خود را مگر اینکه آنها می توانند با پرداخت جریمه" و "حمله پلیس خانه وحشتناک پدر و مادر به عنوان آنها جستجو برای کودکان است." این گزارش همچنین شامل تکان دهنده شهادت:

  • "Tursunay Ziyawudun گفت: او تزريق شد تا او را متوقف داشتن دوره او و لگد بارها و بارها در پایین معده در طول بازجویی. او در حال حاضر نمی تواند به کودکان و اغلب بیش از دو برابر در درد و خونریزی از رحم او."

  • "Gulbahar Jelilova تایید کرد که بازداشت شدگان در اردوگاه بودند مجبور به سقط جنین فرزندان خود را. او نیز شاهد یک مادر جدید, هنوز نشت شیر مادر که نمی دانم چه اتفاقی افتاده است به نوزاد. و او ملاقات پزشکان و دانشجویان پزشکی که بازداشت شدند برای کمک به Uighurs طفره رفتن سیستم و تولد در خانه."

  • Gulzia Mogdia نیز مجبور به سقط جنین هنگامی که او باردار شد و با او فرزند سوم. "پزشکان درج الکتریکی خلاء به او رحم و خود جنین از بدن" و پس از آن او "گرفته و گفت برای استراحت به عنوان [مقامات] برنامه ریزی شده به او را به یک اردوگاه."

برخی از بازماندگان به یاد می آورد که ناگهان "نیروی تغذیه قرص های کنترل تولد" و "تزریق با مایعات." یکی بود به تلاوت جنایات خود ("من به هنگام تولد به بیش از حد بسیاری از کودکان") هر زمان که مقامات نزدیک همراه. دیگر به یاد داشته باشیم که یک زن باردار در اردوگاه "کلاس" تا به حال به طور ناگهانی ناپدید شد.

در شاهزاده مصر هنگامی که موسی خواسته توضیح فرعون retorts که قربانیان "تنها برده است." پس از برده داری نیست برو پایین تا به خوبی هر بیشتر در غرب دولت چین توجیه اقدامات خود به عنوان یک وسیله پیشگیری از تروریسم است که به همین ترتیب آشکار بی معنی است. این قربانیان از دولت: گناه زنان و کودکان آسیب پذیر ترین اعضای در حال حاضر آسیب پذیر در اقلیت است. همانطور که برای مردان, یک اویغوری, Abdushukur عمر محکوم به هفت سال زندان به جرم داشتن هفت فرزند. عمر پسر عموی که فرار چین گفت که عمر "صرف تمام وقت خود را به مراقبت از خانواده او هرگز در زمان بخشی در هر جنبش های سیاسی."

در گذشته غربی ها شده اند بیش از حد سخت گیر به موضوع کامل بویژه محکومیت چین غیر انسانی سیاست های جمعیتی. در دوران به اصطلاح سیاست تک فرزندی, رابطه جنسی غربالگری تکنولوژی به معنای گسترده gendercide از دختران دیده می شد که کمتر با ارزش است. نوبل اقتصاد آمارتیا سن تخمین زده است که این سیاست منجر به 100 میلیون سقط دختران. کجا بود فمینیستی در اعتراض پس از آن ؟

که برای ماده است که در آن اعتراض در حال حاضر ؟ چین درمان Uighurs یادآور نوع سوء استفاده داستان تخیلی در این کنیز داستانو در عین حال حتی گزارش AP مملو از حسن تعبیر غربی مانند غیر ارادی "کنترل تولد" و "کنترل جمعیت." به جزئیات و آنچه مصریان را به بنی اسرائیل تقریبا به نظر می رسد اهلی در مقایسه ، مردان و زنان از وجدان عمومی در غرب باید یک وظیفه به تماس این را برای آنچه در آن است — بد است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • چین استفاده می کند مجبور اویغوری کار در پزشکی جهانی زنجیره تامین

  • چین نیروهای گسترده کنترل تولد در اویغوری جمعیت

  • اویغوری اردوگاه های کار اجباری در چین: تحریم های جدید کافی نیستtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب