با استناد به 'مشکلات' دریافت برگه های رای تهمت مدیر کمپین اذعان او نبود رای در '16

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین جمعه اذعان کرد که او رای برای رئیس خود را در سال

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین جمعه اذعان کرد که او رای برای رئیس خود را در سال 2016 انتخابات یا رای دادن در همه – با استناد به مشکلات دریافت خود غایب رای گیری در حالی که کار در مبارزات انتخاباتی در نیویورک است.

براد Parscale سپس تگزاس ساکن نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال عملیات در سال 2016 شد و انتخاب مجدد مدیر کمپین در سال 2018 است. اسناد و مدارک انتخابات در تگزاس نوشته شده توسط ایسنا نشان داد که Parscale رای دادند و در سال 2016 اولیه اما نه در انتخابات ماه نوامبر.

"در سال 2016 من در نیویورک کار به انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مواجه می شوند یک سری از مشکلات دریافت absentee ballot از تگزاس و از دست رفته مهلت" Parscale در بیانیه ای گفت با این استدلال که این مسائل تأکید مشکلات با پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد شکایت دموکراتیک پیشنهادات برای افزایش دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال آن است که بیشتر مستعد ابتلا به تقلب.

براد Parscale

"وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین رای گیری غایب توسط ایمیل زمانی که شما نمی توانید به پای صندوق های رای در روز انتخابات در مقابل هر پستی ثبت نام رای دهندگان انتخابات حتی کسانی که نمی درخواست یک" Parscale گفت. "رسانه ها فکر می کند که آنها در حال بازی 'gotcha' توسط هدفمند نادیده گرفتن تفاوت که."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale اذعان او نبود رای در سال 2016tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de