Coronavirus-آمار ایران برای بازگشایی مساجد مقدس برای سه شب از ماه رمضان

AFP/فایلتهران: ویروس-آمار ایران را بازگشایی آن مساجد به صورت سه شب در هفته آینده به طوری که نمازگزاران می تو

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
AFP/فایل

تهران: ویروس-آمار ایران را بازگشایی آن مساجد به صورت سه شب در هفته آینده به طوری که نمازگزاران می توانید دعا در یکی از مقدسترین بار از سال, یک وزیر روز سه شنبه گفت.

جمهوری اسلامی ایران در بسته خود مساجد و زیارتگاه ها در ماه مارس به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از میانه مرگبارترین شیوع رمان coronavirus.

بازگشایی اعطا شد به معنای مخلوط al-Qadr — یک نقطه بالا در طول روزه داری ماه رمضان که مارکس هنگامی که قرآن نازل شد به حضرت محمد.

اما وزیر بهداشت سعید نمکی آهنگ جدیدی از صدا توجه داشته باشید از احتیاط به او اعلام کرد که نمازگزاران خواهد بود و مجاز به حضور در مساجد و مراسم به صورت سه بعدی five nights.

"بزرگترین اشتباه استراتژیک این است که به فکر می کنم که coronavirus به پایان رسید," او گفت: در سخنان پخش در تلویزیون دولتی.

"در هر زمان ما می توانیم بازگشت به شرایط بد" با توجه به "سهل انگاری" گفت: آهنگ نمکی.

"اولویت ما این است که برای برگزاری مراسم در خارج از منزل" مانند "در استادیوم" او گفت: "طوری که اجتماعی فاصله به درستی مشاهده شده است."

آهنگ نمکی گفت: وزارت توافق در یک جلسه برای کمک به "سازماندهی مراسم از نیمه شب تا 2:00 am در شب قدر".

او گفت: این حرکت در پاسخ به "نگرانی" بیان شده توسط آیت الله علی خامنه ای اما تاکید رهبر "همیشه پشتیبانی از تمام اقدامات" حاوی ویروس است.

ده ها تن از جدید مرگ و میر

همه تجمعات نیاز به احترام "پروتکل های بهداشتی به حداکثر" او اضافه شده است.

اما او هشدار داد: "آنها نباید سرزنش وزارت بهداشت و می گویند که آنها می خواستم برای باز کردن مساجد اما آیا در مورد مراقبت از سلامت مردم است".

سخنان خود آمد و مدت کوتاهی قبل از اینکه ایران اعلام کرد یکی دیگر از 48 مرگ و میر ناشی از این ویروس در نظر گرفتن آن به طور کلی تلفات به 6,733.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: یکی دیگر از 1,481 مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل موارد به 110,767 پس از شروع بحران است.

ایران در تلاش برای مهار آن شیوع ویروس است که باعث COVID-19 پس از اعلام آن موارد در شهر مقدس قم در تاریخ 19 فوریه.

دولت بسته مدارس به تعویق افتاد رویدادهای مهم و ممنوع اینتر-شهرستان سفر اما آن کاسته است محدودیت ها به تدریج از آوریل 11.

آن را اجازه مساجد به بازگشایی در مارس 4 در 132 شهرستان که در آن ویروس تلقی شد تحت کنترل است.

و در روز جمعه هفته گذشته نمازگزاران قادر به حضور در اصلی نماز هفتگی برای اولین بار در بیش از دو ماه به جز در پایتخت.

دولت روز دوشنبه هشدار داد از شکست در تلاش های خود برای مهار این ویروس.

"ما پسرفت در استان خوزستان با توجه به (مردم) نه رعایت بهداشت پروتکل" معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi گفت: با اشاره به جنوب غربی استان است که در حال حاضر کانون کشور شیوع.

"این می تواند اتفاق می افتد به هر استان اگر ما دقیق نیست," او اضافه شده و اشاره کرد که سخت تر اقدامات خواهد بود reimposed در جاهای دیگر اگر بیش از حد مورد نیاز است.

کارشناسان در داخل و خارج از ایران باید شک و تردید در این کشور رسمی COVID-19 ارقام و می گویند واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن