کروناویروس در حال حاضر علت اصلی مرگ و میر در سطح جهان

Coronavirus 'بیماری همه گیر در حال حاضر مطرح ترس از بازگشت به مرگ عوارض نهان برای دهه'. AFP/دانیل Castellano

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399
Coronavirus 'بیماری همه گیر در حال حاضر مطرح ترس از بازگشت به مرگ عوارض نهان برای دهه'. AFP/دانیل Castellano/فایل

Coronavirus گرفته به عنوان بزرگترین علت مرگ و میر در سراسر جهان پنج ماه را در سال جاری پشت سر گذاشتن سن بیماری مالاریا که به سمت بالا برگشت در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 است.

با توجه به آمار رسمی به دست آمده از جان هاپکینز COVID مخزن مطالعه بار جهانی بیماری و Worldometers جمعیت 7 درصد از مرگ و میر سالانه ذکر شده بود پایین.

جدا از coronavirus متعددی وجود دارد از دیگر دلایل مرگ و میر ذکر شده مانند مالاریا و سوء تغذیه, قتل, بیماری پارکینسون, غرق شدن مننژیت, الکل, آنفلوانزا, مرگ و میر مادران, مواد مخدر, و درگیری های, در میان دیگران.

این نمایش گرافیکی از مرگ و میر رخ داده است با توجه به COVID-19 و بیماری های دیگر در ابتدای سال است. منبع: جان هاپکینز COVID مخزن مطالعه بار جهانی بیماری و Worldometers جمعیت

در مه 24, مطالعه نشان داد که coronavirus led نمودار مرگ و میر توسط 345,059 پشت مالاریا در 256,795.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد در ماه آوریل که اختلالات به مالاریا پیشگیری و درمان ناشی از کوروناویروس می تواند مرگ و میر مالاریا دو برابر این سال است.

افزایش alone — تخمین زده می شود در بدترین حالت به 369,000 — تقریبا برابر با زمان تایید مرگ و میر کروناویروس گفت: گزارش.

تلاش جهانی برای ریشه کن کردن مالاریا ساخته اند پیشرفت های عظیم در دو دهه گذشته.

این نمایش گرافیکی از مرگ و میر رخ داده است با توجه به COVID-19 و بیماری های دیگر در پایان ماه مه همان سال. منبع: جان هاپکینز COVID مخزن مطالعه بار جهانی بیماری و Worldometers جمعیت

"اگر چه این بیماری هنوز جان از 400 ، 000 نفر در هر سال بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم مردند از مالاریا در سال 2000 به عنوان سال 2018 است. قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان دیدم 2020 به عنوان یک سال بحرانی در تداوم پیشرفت در برابر مالاریا به ویژه به دلیل کاهش عوارض و مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و در سال های اخیر است.

"اما COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر مطرح ترس از بازگشت به مرگ عوارض نهان دهه" را بخوانید.

با توجه به AFP شمارش جهانی مرگ و میر ناشی از این ویروس به عنوان از 4ساعت است 472,173 در حالی که تعداد موارد عبور از نه میلیون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب