COVID-19: آمریکای لاتین موج گذشته آمریکا و کانادا برای تبدیل شدن به جهانی دوم بدترین ضربه منطقه

اعضای Pataxo Hahahae گروه قومی پوشیدن ماسک صورت در ویلا Vitoria favela در حومه بلو هوریزونته, دولت, از, مینا

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
اعضای Pataxo Hahahae گروه قومی پوشیدن ماسک صورت در ویلا Vitoria favela در حومه بلو هوریزونته, دولت, از, میناس گرایس, برزیل در جولای 8, 2020 در میان COVID-19 بیماری همه گیر. — AFP/فایل

OURENSE: آمریکای لاتین تبدیل شده است جهانی دوم بدترین ضربه منطقه برای ویروس مرگ و میر در روز دوشنبه آن را به عنوان رسید در گذشته ایالات متحده و کانادا در حالی که یک دادگاه مسدود شده و یک حرکت برای قفل کردن برخی از 200,000 نفر است.

در ضمن آفریقای جنوبی reimposed در سراسر کشور حکومت نظامی برای جلوگیری از "coronavirus طوفان" از ظهور قاره سخت ترین ضربه ملت است.

از آغاز ماه ژوئیه نزدیک به 2.5 میلیون عفونت جدید تشخیص داده شده اند در سراسر جهان با تعدادی از موارد دو برابر بیش از شش هفته گذشته با توجه به AFP شمارش بر اساس آمار رسمی.

و با موارد صعودی در آمریکای لاتین قاره روز دوشنبه تا به حال رسما اعلام کرد در مجموع 144,758 مرگ و میر عبور 144,023 ثبت شده در ایالات متحده و کانادا است.

آن را در حال حاضر می ایستد دوم تنها به اروپا که در آن 202,505 نفر کشته شده اند.

اگر چه زندگی در بخش هایی از اروپا بوده است و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال مقامات در سراسر این قاره هستند worriedly تماشای ده ها تن از مناطق که در آن موارد باید resurged.

نگران سنبله در شهر Ourense در شمال شرقی اسپانیا کاتالونیا منطقه مقامات روز یکشنبه دستور داد حدود 200000 ساکنان به ماندن در خانه در اولین سفارش از کشور مستند به پایان رسید و در 21 ژوئن.

اما در اوایل دوشنبه در یک دادگاه محلی به حالت تعلیق در اندازه گیری به عنوان "خلاف قانون" با وجود نگرانی مقیاس شیوع — یکی از نمرات بودن نظارت در سراسر بد-آمار اسپانیا که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 28,400 مردم است.

ترس از موج دوم نیز مجبور آفریقای جنوبی به شاه در سراسر کشور حکومت نظامی در روز یکشنبه با رئیس جمهور سیریل Ramaphosa هشدار این کشور در مواجه با "coronavirus طوفان" که شد "تا کنون بی رحمانه و مخرب تر" از هر قبل از. با عفونت های جدید شکوه 12,000 هر روز یا 500 در هر ساعت — آفریقای جنوبی reimposed یک شب مقررات منع رفت و آمد و همچنین ممنوعیت فروش الکل که برداشته شد به سختی شش هفته پیش.

فیلیپین نیز نقل مکان کرد به reimpose یک هفته دو مستند در حدود 250000 نفر در مانیل به عنوان عفونت های جدید افزایش یافت و فقط شش هفته پس از پایتخت آمده از یکی از طولانی ترین مستندات.

سنبله در ایالات متحده آمریکا در ژاپن

در ضمن در ژاپن و دو پایگاه دریایی ایالات متحده در جزیره اوکیناوا قفل شده را پس از یک سنبله در موارد با ده ها تن آلوده و مقامات محلی ابراز "تردید جدی" در مورد نظامی آمریکا را مهار کردند.

دیگر محدودیت های تحمیل شده بود در هفت دیگر پایگاه دریایی در جنوب ژاپنی جزیره که در آن ده ها هزار نفر از ما خدمتگزاران مستقر هستند و که در آن نزدیک به 100 مورد جدید تشخیص داده شده اند در روزهای اخیر.

این حرکت پس از یک آخر هفته که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک صورت برای اولین بار به دیدار جانبازان در یک بیمارستان در نزدیکی واشنگتن است.

بدترین آمار کشور در جهان ما دچار 135,171 مرگ و میر و 3,301,820 موارد با نظرسنجی نشان دادن آمریکایی ها ناراضی هستند و با چه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده بحران است.

در سراسر این سیاره همه گیر آلوده شده است نزدیک به 13 میلیون نفر کشته و بیش از 566,000 و باعث عظیم اقتصادی آسیب در هفت ماه پس از آن شناسایی شد در شهر ووهان. در آمریکای لاتین برزیل حساب برای تقریبا نیمی از قاره ثبت مرگ و میر.

مکزیک تبدیل شده است و این کشور با چهارم-بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در جهان, صعود به کل از 35,006 مرگ و میر و بیش از ایتالیا.

و سریلانکا دستور دولت مدارس در سراسر کشور تعطیل شنبه — فقط یک هفته پس از بازگشایی شد — پس از افزایش موارد جدید.

آخرین مشخصات بالا به شخصیت تست مثبت برای COVID-19 بود Bollywood superstar و زیبایی سابق جهان آیشواریا رای.

'مالیات بر ما بیشتر: میلیونرهای

با اقتصاد جهانی بروز بیماری همه گیر بیش از 80 میلیونرهای روز دوشنبه مصرانه از دولت ها در سراسر جهان به افزایش مالیات بر فوق العاده ثروتمند برای کمک به صندوق بازیابی.

در نامه ای سرگشاده, "میلیونرهای برای بشریت" گفت: آنها باید مشمول مالیات بالاتر "بلافاصله قابل ملاحظه ای به طور دائم".

"به عنوان COVID-19 حملات جمعیت میلیونرهای مثل ما باید نقش اساسی در بهبود جهان ما" نوشته امضا کنندگان در میان آنها بن و جری بستنی بنیانگذاران جری سبز و فیلمنامه ریچارد کورتیس.

"نه ما نه آنهایی که مراقبت از بیمار در بخش مراقبت های ویژه بخش ما در حال رانندگی آمبولانس.

"اما ما باید پول زیادی از آن. پول است که به شدت مورد نیاز در حال حاضر ادامه خواهد داد و مورد نیاز در سال های آینده به عنوان جهان ما بازیابی از این بحران است."

در همین حال درجا ترکمنستان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها هنوز برای اعلام یک coronavirus مورد در روز دوشنبه پیشنهاد ساکنان ماسک می پوشند به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر "گرد و غبار".

وزارت بهداشت و درمان گفت: در این تماس بود که با توجه به "غلظت بالای گرد و غبار" در هوا و همچنین خواسته ساکنان اجتماعی را حفظ فاصله حداقل یک متر (سه پا) اما به هیچ توضیح که چرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب