دیوید Eason دستگیر و به اتهام حمله با سلاح انشعابات از Jenelle

دیوید Eason بازداشت شده است به اتهام به اتهام حمله با سلاح مرگبار و ارتباطی تهدیدات پس از درگیری با همسرش, Jen

توسط KETABKHOOOON در 25 خرداد 1399

دیوید Eason بازداشت شده است به اتهام به اتهام حمله با سلاح مرگبار و ارتباطی تهدیدات پس از درگیری با همسرش, Jenelle Evans' دوستان است.

این مادر, زاج سفید, 31, رزرو شد در کلمبوس شهرستان بازداشتگاه در Whiteville کارولینای شمالی در جمعه 12 ژوئن با توجه به در تماس باشید. Eason منتشر شد در نا امن پیوند با تاریخ دادگاه تعیین شده برای ماه جولای 6.

David Eason Arrested for Alleged Assault With a Deadly Weapon Splits From Wife Jenelle Evans
دیوید Eason و Jenelle Evans. شاتر

Celebernation منتشر شده در شنبه, ژوئن 13, که Evans دعوت دو تن از دوستان مرد به خانه او برای کمک به جمع آوری وسایل خود را. Eason زده گفته یکی از دوستان خود را با یک هفت تیر در حالی که در وسط یک مبارزه برای کامیون خود را با کلید های. ایوانز گفت: این نشریه که او و Eason تا به حال نام آن واریز شده پس از حادثه است.

"من تکان دادن و غمگین این زمان برای من به حرکت از این رابطه و پیدا کردن شادی برای بچه ها و خودم در جای دیگر" او گفت:.

سابق MTV شخصیت مطلع طرفداران از طریق Facebook در روز شنبه که او و فرزندان او امن هستند.

"من فقط می خواهم به اجازه عمومی شایعات و طرفداران من می دانم که IM OK IM امن هستند و بنابراین بچه ها!" ایوانز نوشت. "من قصد دارم برای چند روز به خودم به جمع آوری افکار خود و تمرکز بر آنچه می گذرد بنابراین من نمی خواهد در رسانه های اجتماعی بسیار است. من عاشق همه شما برای حمایت است که شما همه به من نشان داده و من قوی تر و بهتر از همیشه به زودی!"

ایوانز مادر پسر Jace, 10, با سابق اندرو لوئیسپسر قیصر, 5, با ناتان گریفیثو دختر, فولی, 3, چه کسی به او سهام با Eason. او شوهر جدا شده است همچنین پدر 12 ساله دختر Maryssa از یک رابطه قبلی.

این 16 & Pregnant آلوم ازدواج جوشکار لوله در ماه سپتامبر 2017. Eason اعتراف به کشتن سگ خود را در ماه مه سال 2019 پس از او اتهام حیوان خانگی خود را کمی ، پنج ماه بعد Evans اعلام کرد جدایی او از Eason.

"بچه ها و من نقل مکان کرد و دور از دیوید. هیچ کس به ازدواج آن انتظار به پایان رسید اما من می دانم که چه چیزی برای من و بچه های من. امروز من در زمینه مقالات برای شروع این فرآیند" او نوشت: از طریق Instagram در اکتبر 2019. "من از حمایت از هر کسی که پرسید که چگونه من هستم. من و بچه ها انجام می دهند. ما نیاز به برخی از زمان برای با هم بودن. اما شما می شنوید از ما دوباره به زودی."

در ماه نوامبر سال 2019 ایوانز ثبت سفارش محدود در برابر Eason پس از ادعا ، او بعدها پس گرفت او اتهامات و انصراف درخواست خود را به صورت یک سفارش محدود. زن و شوهر خود را اعلام کرد آشتی در ماه مارس است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de