با وجود جسمی فاصله و با پوشیدن ماسک, 3, آریزونا, معلمان که به اشتراک گذاشته یک کلاس درس آنلاین آموزش گرفتار coronavirus و یکی از درگذشت

خالی کلاس درس در مدرسه ابتدایی.آموزش و پرورش تصاویر/جهانی تصاویر, گروه via Getty Imagesآریزونا درگذشت معلم از

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
خالی کلاس درس در مدرسه ابتدایی.

آموزش و پرورش تصاویر/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

  • آریزونا درگذشت معلم از coronavirus در اواخر ماه ژوئن.
  • کیمبرلی چاوز لوپز برد بود های یک کلاس درس با معلمان دیگر برای دو ساعت در روز به صورت آنلاین تدریس و وجود زیر پروتکل های ایمنی هر سه گرفتار این ویروس.
  • دو دیگر معلمان ینا مارتینز و آنجلا Skillings در حال مشاجره هستند که شرایط خود را نشان می دهد که چرا مدارس باید بازگشایی در پاییز.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از سه آریزونا معلمان بودند که های یک کلاس درس برای انجام کلاس های آنلاین, گیر افتاد, رمان coronavirus و درگذشت. در حال حاضر او با دو همکار هستند گفت: آن را خیلی زود به بازگشایی مدارس, سی ان ان گزارش شده است.

ینا مارتینز آنجلا Skillings و کیمبرلی چاوز لوپز برد بودند های یک کلاس درس در آریزونا برای دو ساعت در روز به طوری که آنها می تواند آنلاین آموزش — و همه COVID-19 با وجود پوشیدن ماسک با استفاده از دستکش و ضد عفونی کننده دست و جسمی فاصله. برد, 61, تصویب دور از COVID-19 عوارض در پایان ماه ژوئن.

"ما به دنبال همه چیز قرار بود ما را به انجام" مارتینز گفته سی ان ان همین لیمو. "در حالی که ما وجود دارد ما را دور خودمان است."

با توجه به WWBT برد درگذشت در تاریخ 26 ژوئن پس از اینکه بستری برای کوروناویروس.

مارتینز و Skillings گفت: با وجود پیروی از این دستورالعمل, آنها هنوز هم گرفتار این ویروس. آنها بر این باورند که آن را هنوز هم نمی امن برای مدارس برای بازگشایی در اوت 17 در آریزونا.

"من نکته اصلی این است که اگر ما نمی توانیم ایمن ماندن, چگونه دانش آموزان ما در رفتن به ماندن امن است؟" Skillings گفت WWBT.

WWBT گزارش داد که مارتینز و Skillings هنوز در حال مبارزه با خستگی و سرفه از ویروس.

"من هنوز هم تنفس درمان برای از بین بردن سفتی در قفسه سینه. هنوز هم وجود دارد ضعف در بدن و خستگی" مارتینز با سی ان ان گفت.

Skillings سی ان ان گفت او نگران آن است که پس از مدارس بسته شده اند و از ماه مارس وجود دارد هیچ راهی برای گفتن آنچه که انتقال بین دانش آموزان خواهد بود.

"وجود دارد هیچ اسناد و مدارک است که کودکان نمی خواهید به آن انتقال به عقب و جلو در کلاس درس و یا که آن را در حال رفتن به تحت تاثیر قرار, آنها شدت," Skillings سی ان ان گفت. "مدارس ما آماده هستند. ما در حال آماده به باز کردن. ما قرار است برای باز کردن در 17 اوت و هیچ راهی وجود دارد که حتی معلمان آماده برای که به اتفاق می افتد."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا مدارس برای بازگشایی شده است. کسب و کار خودی الیزا Relman گزارش هفته گذشته که تهمت و تهدید به "قطع بودجه" برای مدارس است که نمی بازگشایی شده است. او ادعا کرد که تلاش برای نگه داشتن مدارس بسته و آنلاین در پاییز شد "سیاسی" و نه بر اساس محدود کردن گسترش coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه تهمت خواسته شده بود در مورد برد مرگ و اجتناب سوال به فشار بیشتر برای بازگشایی مدارس کسب و کار خودی گزارش شده است.

خبرنگار پرسید: رئیس جمهور: "آنچه می توانم به شما بگویم پدر و مادر کسی که در این نگاه که نگاه آریزونا که در آن یک معلم به تازگی درگذشت تدریس در مدرسه تابستانی پدر و مادر که نگران امنیت فرزندانشان در مدارس؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "مدارس باید باز شود. کسانی که بچه ها می خواهند به مدرسه بروند. شما در حال از دست دادن بسیاری از زندگی ها با نگه داشتن همه چیز بسته است. ما نجات جان میلیون ها نفر در حالی که ما از اولیه بسته شدن."

در حالی که مناطق مختلف گرفته اند به روش های مختلف در کلاس های پاییز از هیبرید آنلاین و کلاس های حضوری فقط آنلاین و یا به طور کامل در فرد کارشناسان بهداشت و نگرانی در مورد گسترش ویروس در مدارس.

کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدارس لس آنجلس و سن دیگو یکپارچه سیستم مدرسه اعلام کرد روز دوشنبه که آنها خواهید بود شروع کردن به ترم پاییز آنلاین-تنها کلاس تا زمانی که آن را بی خطر به سر کلاس های حضوری.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن