Dorinda Medley احساس رامونا خواننده شد 'حساس' برای او 'RHONY'

زمان سخت برای یک زن خانه دار است. Dorinda Medley تا به حال یک زمان دشوار در طول فصل 12 از زنان خانه دار واقعی

توسط KETABKHOOOON در 2 خرداد 1399

زمان سخت برای یک زن خانه دار است. Dorinda Medley تا به حال یک زمان دشوار در طول فصل 12 از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک و او دوست قدیمی رامونا خواننده, نبوده است, بزرگترین پشتیبانی از نظام است.

در مارس 21 قسمت از براوو آمار بینندگان دیدم جفت تجارت شخصی توهین با رامونا, 63, این ادعا که Dorinda, 55, "طول می کشد مردم را در همه زمان ها است."

"من احساس می رامونا بود کمی نسبت به من برای چیزی که من از طریق این سال" Dorinda می گوید ما هفتگی در آخرین قسمت از 'گرفتن واقعی با زنان خانه دار' پادکست. "من نیاز به یک محل نرم به زمین و من نیاز به بیشتر از یک جای نرم به زمین نسبت به من احساس مانند او بودن است."

Dorinda Medley Felt Ramona Singer Was Insensitive on RHONY
رامونا خواننده و Dorinda Medley چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

Dorinda شده است آشکارا برخورد با او تقسیم از دیرین پسر جان Mahdessian عزاداری اواخر شوهرش, Richard H. Medley که در سال 2011 و در برخورد با سیل عظیم در سنگ آبی مانور.

"رامونا خیلی بحرانی بود از من آوردن ریچارد. انتقادی از من رفتن را از طریق آنچه که من قصد دارم از طریق انتقادی از هر" Dorinda توضیح داد به ما. "و شما می دانید, رامونا و من شده اند در یکدیگر زندگی یک مدت زمان طولانی و از طریق بسیاری از چیزهایی است. من فکر کردم او می تواند بیشتر همدلانه تر از او بود."

ماساچوست بومی و زندگی در رامونا ذخیره نویسنده به نظر می رسد به وصله کردن در آخرین قسمت, اما او نمی تواند می گویند همان مورد دشمنی با Tinsley مورتیمر.

"بدیهی است که ما نمی به خوبی به پایان اما من هرگز واقعا دیدم Tinsley که ما نبودند فیلمبرداری" Dorinda گفت ما. "شما همیشه آرزو شما می خواهم به کار گرفته شده این چیزها را بهتر, اما شما می دانید آنچه که من همیشه می گویم که چگونه من احساس در آن زمان است."

زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک پخش پنج شنبه ها در براوو در 9 p. m. ET.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب