Ex-FBI عامل به طور منظم و هدفمند با مغلوب ساختن پیشی جستن آوردن کتاب در مورد رئیس جمهور لینک کلیک کنید برای روسیه

سابق FBI agent پیتر Strzock خواهد نشر کتاب کاوش مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه لینک کلیک کنید: APیک مامور اف بی آ

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399
Former FBI agent Peter Strzock will publish book exploring Trump-Russia links: AP
سابق FBI agent پیتر Strzock خواهد نشر کتاب کاوش مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه لینک کلیک کنید: AP

یک مامور اف بی آی که در تحقیقات به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اداره روابط به خشم روسیه از رئیس جمهور به زودی به ادعای او در معرض خطر بود در یک ارسال به تمام کتاب.

در بیانیه ای به آسوشیتد پرس روز سه شنبه ناشر Houghton Mifflin Harcourt کتاب و رسانه گفت: پیتر Strzok کتاب خواهد طرح ادعا می کند که تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نوسان انتخابات ریاست جمهوری 2016.

کتاب – مصالحه: ضد جاسوسی و تهدید Donald J. Trump – خواهد آمد کمتر از دو ماه قبل از آمریکا در این سال انتخابات ریاست جمهوری است.

"روسیه به مدت طولانی در نظر گرفته ایالات متحده به عنوان آن "دشمن اصلی" و من دهه را صرف تلاش برای محافظت از کشور ما از تلاش های خود را برای تضعیف و ما را تضعیف می کند" گفت: آقای Strzok در بیانیه ای همراه با کتاب اعلام.

"در این کتاب من با استفاده از این پس زمینه به توضیح دهید که چگونه ارتفاع توسط رئیس جمهور تهمت و همکاران خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی خود و منافع خود را بر منافع کشور مجاز پوتین برای موفقیت فراتر از استالین امیال و چگونه امنیت ملی پیامدهای پیروزی پوتین باقی بماند از طریق انتخابات آینده ما و فراتر از آن."

به عنوان یک مقام ارشد ضد جاسوسی با بیش از 20 سال در FBI آقای Strzok در بخشی از این تحقیقات به این که آیا دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و سنن و اطلاعات طبقه بندی شده در ایمیل خصوصی و سرور او متکی به عنوان وزیر امور خارجه. اف بی آی در نهایت توصیه می شود در برابر اتهامات جنایی.

او همچنین نقش مهمی را در روسیه بررسی از جمله مصاحبه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار است.

آقای Strzok به طور خلاصه خدمت در ویژه مشاور رابرت مولر تیم بود اما حذف از نقش خود پس از بازرس کل وزارت دادگستری پرچم موهن و تحقیر امیز پیام های متنی در مورد رئیس جمهور تهمت که آقای Strzok فرستاده شده و دریافت شده در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

هنگامی که متون شده و آقای Strzok شد به طور منظم توییتر هدف از رئیس جمهور حملات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وی از سوی مامورین که آقای Strzok و دیگران در اف بی آی به حال رسم در برابر مبارزات انتخاباتی خود بود و حتی مرتکب خیانت — یک اتهام که آقای Strzok وکیل را رد کرد و به عنوان "فراتر از بی پروا".

آقای Strzok که بعد اصرار داشت که او هرگز اجازه شخصی ديدگاه به تاثیر کار خود را که از کار اخراج شد اف بی آی در ماه اوت سال 2018 است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است repeatedlyaccused آقای Strzok – و سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه با او در انجام یک رابطه – بودن مغرضانه در برابر او.

در بیانیه ای اعلام کتاب شرکت چاپ و نشر گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده خصوصی خود را بیان عقاید سیاسی به زور او را".

"اما در آن زمان" این بیانیه افزود: "Strzok دیده بود بیش از اندازه کافی به او را متقاعد کند که فرمانده افتاده بود تحت نوسان امریکا دشمن در کرملین."

هر چند آقای مولر نمی محرمانه یک توطئه جنایی بین مسکو و مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین ناشر گفت که در کتاب آقای Strzok "چنگ زدن با یک سوال است که باید دغدغه هر شهروند ایالات متحده: زمانی که یک رئیس جمهور به نظر می رسد به نفع شخصی و منافع روسیه بیش از کسانی که از ملت ما است و او تبدیل به یک تهدید امنیت ملی?"

سابق FBI مدیر James Comey و معاون سابق مدیر اندرو McCabe که منتشر شد کتاب که توصیف جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی است.

اندرو Weissmann سابق وزارت دادگستری دادستان که در خدمت مولر در تیم است و با توجه با یک کتاب در ماه سپتامبر.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در برابر 'نفرت انگیز' توییتر برای روند منفی

مرد می کشد خاموش $100,00 کازینو دزدی مبدل به عنوان سالمند قمار باز'

FBI لینک های مشکوک تیرانداز قاضی را به قتل رقیب وکیل

FBI پیشرو رسیدگی به توییتر هک

Ghislaine ماکسول 'استخدام ex-سربازان انگلیسی به عنوان محافظان '

اف بی آی ارائه می دهد 10 ، 000 دلار پاداش در جستجو برای از دست رفته Amish نوجوان



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de