از بازی های المپیک به جشنواره های موسیقی: چگونه Coronavirus مؤثر است هالیوود

از شیوع کروناویروس در حال حاضر پیامدهای عمده در رفاه انسان بلکه به عنوان ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان توص

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

از شیوع کروناویروس در حال حاضر پیامدهای عمده در رفاه انسان بلکه به عنوان ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان توصیه مردم به خود-قرنطینه و موسسه ممنوعیت سفر آن ها نیز تأثیر عمده ای در هالیوود است.

چند فیلم های آینده از جمله ماموریت: غیر ممکن است 7 و دواین "راک" جانسون's قرمز توجهرا متوقف و تولید و ارسال می شود, بازیگران و خدمه خانه از محل. تا کنون فیلم هایی مانند جیمز باند هیچ وقت به مرگ, سونیک خارپشت و مولان یا تعویق و یا لغو خود را در چین اجرا می شود در دسترس نباشد. با توجه به کسب و کار خودی شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 1 میلیارد دلار از درآمد از دست رفته برای صنعت فیلم.

"بسیاری از قطعات متحرک و مفاهیم نه فقط برای سینما اما برای فضاهای عمومی به طور کلی" کام اسکور ارشد رسانه های تحلیلگر پل Dergarabedian گفت: کسب و کار خودی در فوریه 28. "عدم اطمینان یکی از چیزهایی که قطعی است. در پایان سال, box-office, اعداد, به ویژه در مورد چین در حال رفتن به یک ستاره."

گسترش سریع این ویروس نیز منجر به لغو رویدادهای موسیقی و تعطیل تولید در چندین تلویزیون را نشان می دهد. روز سبز و BTS در میان موسیقی عمل می کند که مجبور شده اند به مقاومت مواجه تاریخ تور در آسیا است. بحث نشان می دهد که در ابتدا فیلم برداری قسمت های بدون مخاطبان تلویزیون را پس از تصمیم به تعطیل هفته. مسابقه شگفت انگیز پمپ ترمز بر روی آن ساقه در حالی که فیلمبرداری از کلر کرولی's فصل از لیسانس نیز متوقف شد.

Coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 است شیوع است که ناشی از کوروناویروس اما نسخه ای که در حال حاضر ساخت دور است و بر خلاف هر چیزی که قبلا بوده است مواجه می شوند. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که این بیماری گسترش می یابد در درجه اول از فرد به فرد. علائم می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

بیماری سرچشمه در ووهان هوبئی چین در ماه دسامبر 2019 و به سرعت ساخته شده راه خود را در سراسر آسیا. آن را پس از گسترش در سراسر جهان با ایتالیا کره جنوبی و ایران در میان سخت ترین ضربه. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وضعیت بدتر خواهد شد.

"ما انتظار داریم که به دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار حتی بالاتر صعود," او گفت:.

همانطور که در آوریل 19, بیش از 2.3 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان و مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 163,000. در آمریکا بیش از 747,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس است که به کشته شدن حداقل 39,435.

"شیوع رمان عفونت ویروس در میان مردم هستند و همیشه از سلامت عمومی نگرانی" CDC وب سایت می خواند. "خطر از این بیماری بستگی به ویژگی های این ویروس از جمله چگونه به خوبی آن را بین مردم به شدت از نتیجه بیماری و یا دیگر اقدامات در دسترس برای کنترل تاثیر این ویروس (برای مثال واکسن یا درمان داروها). این واقعیت است که این بیماری باعث شده است که بیماری از جمله بیماری های منجر به مرگ و پایدار فرد-به-فرد گسترش است در مورد."

پایین حرکت برای دیدن یک لیست از تمام برنامه های سرگرمی است که نهفته coronavirus.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب