John Legend! صورتی! ستاره انجام آنلاین کنسرت در میان Coronavirus

ساخت بهترین از وضعیت بد. این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بسیاری از مردم در سراسر جهان تمرین های اجتماعی

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

ساخت بهترین از وضعیت بد. این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بسیاری از مردم در سراسر جهان تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است. تغییر سرعت مجاز است برای برخی از ما هفتگی's مورد علاقه ستاره موسیقی برای دریافت خلاق با وقت خود را صرف در داخل خانه از جمله اجرای کنسرت های آنلاین برای طرفداران!

John Legendبرای یک الهام گرفته شده بود برای قرار دادن در یک نمایش خود را پس از Coldplay خواننده گروه کریس مارتین انجام یک مینی عملکرد از خانه. این صدای قاضی تایید کرد که از همسرش, Chrissy Teigenخواهد شد ساخت ظاهر خود را در طول کنسرت. "من آنجا خواهم بود!! چون من به معنای واقعی کلمه هیچ انتخاب" هوس نویسنده توییتی در مارس 16. (افسانه و مارتین کنسرت بخشی از یک ابتکار عمل از شهروند جهانی به نام "با هم در خانه: که-شهروند جهانی همبستگی جلسات" که او در سازمان راه اندازی شد در حمایت از سازمان بهداشت جهانی جدید همبستگی پاسخ صندوق.)

Katharine McPhee و دیوید فاسترکه بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2019 شنبه با پیانو با هم به انجام برای "خانه نشین" افراد است. این "بیش از این" خواننده در اصل برنامه ریزی شده برای پیوستن به نوازنده در خود صمیمی شب با دیوید فاستر – Hitman تور, اما او مجبور شد به مقاومت مواجه تاریخ برنامه ریزی شده برای ماه مارس تا مارس سال 2021 به دلایل متصل به کروناویروس مربوط به تاخیر می اندازد.

"آن را با غم و اندوه بزرگ است که من به reschedule من مارس تاریخ تور با توجه به غیر منتظره روش پزشکی" کانادا نوازنده 70 نوشت طریق Instagram. "من به خوبی در جاده به بازیابی اما پزشکان اصرار دارند که من صرف چند هفته آینده دوره نقاهت."

"بهترین من" اواز خوان افزود: "من عاشق سفر و انجام بنابراین این تصمیم گیری آسان است. اما ما بهترین های ما به reschedule تاریخ. من تور را از سر در Waterbury CT در آوریل 17th, و من مشتاقانه منتظر دیدن شما پس از آن."

Coronavirus همه گیر است منجر به تاخیر و یا لغو چند پیش بینی تورهای از جمله Mariah Carey, Louis Tomlinson و BTS.

در حالی که برخی از افراد تصمیم گرفتند برای سرگرمی قرنطینه طرفداران با موسیقی دیگران را در بر داشت راه های دیگر برای ارتباط با پیروان. جنیفر گارنر و امی آدامزدر واقع تیمی را به خواندن داستان های کودکان هم راه اندازی شده توسط #SaveWithStories.

"من تصمیم گرفتم تا در نهایت به عضویت [Instagram] به درخشش یک نور افکن در کودکان و نوجوانان سراسر کشور که به کمک ما نیاز دارند و حمایت در طول این زمان دشوار" این اشیاء تیز بازیگر 45 نوشت. "دوست من @جنیفر.گارنر و من در حال راه اندازی @SAVEWITHSTORIES — یک نقطه به تماشای مورد علاقه خود را مشاهیر خواندن مورد علاقه خود را در کتاب های کودکان. ما گالوانيزه به عنوان یک جامعه برای حمایت از یک صندوق جدید برای یک تلاش مشترک بین کودکان را نجات و به اشتراک گذاری قدرت ما هیچ بچه ای گرسنه (و با تشکر از شما به ما تاسیس ناشر مدرسی♥️)." ⁣

⁣Adams ادامه داد: "سی میلیون کودک در ایالات متحده تکیه بر مدرسه برای مواد غذایی است. تعطیلی مدارس و ضربه آسیب پذیر جوامع سخت و @savethechildren و @nokidhungry بر روی زمین هستند و آماده به خدمت. آنها فقط نیاز به کمک ما! ⁣

⁣پایین ببینید که امروز ستاره موسیقی در حال قرار دادن در صفحه اصلی کنسرت!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن