حضور نیروهای نظامی آمریکا در آلمان مهم برای اروپا و آمریکا امنیت: Heiko Maas

ورشو: حضور نیروهای نظامی آمریکا در آلمان مهم است که برای اروپا و آمریکا امنیت, آلمان, وزیر امور خارجه گفت: ر

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

ورشو: حضور نیروهای نظامی آمریکا در آلمان مهم است که برای اروپا و آمریکا امنیت, آلمان, وزیر امور خارجه گفت: رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را قطع تعدادی مستقر وجود دارد.

"ما فکر می کنیم که حضور آمریکا در آلمان مهم است که برای امنیت نه فقط در آلمان بلکه برای امنیت ایالات متحده و به خصوص برای امنیت اروپا" Heiko Maas گفت: در سفر به لهستان یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برش اعداد چون آلمان شد "متخلف" در کمک به ناتو و تحت درمان بود ایالات متحده "بد" در تجارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: وجود 52,000 سربازان آمریکایی مستقر در آلمان او را به ارمغان خواهد آورد این عدد به 25000.

اما با توجه به پنتاگون وجود دارد فقط بین 34,000 و 35,000 سربازان ایالات متحده به طور دائم مستقر در آلمان است. چرخش واحد به معنی تعداد کلی تنها می تواند به طور موقت بالا 50,000. Maas گفت: آلمان تا به حال داده نشده است هر گونه اطلاعات در مورد زمان و نحوه نقل و انتقال می گیرد ممکن است.

"نه وزارت خارجه و نه پنتاگون شده است قادر به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد این" او گفت:, و اضافه کرد که هر گونه تغییرات به امنیت در اروپا معماری "قطعا نیاز به صحبت در مورد".

ناتو ینس استولتنبرگ روز سه شنبه همچنین گفت که نیروهای نظامی آمریکا در اروپا ساخته شده هر دو طرف اقیانوس اطلس امن تر است.

دفاع از وزرای اتحاد را مورد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد در طول تصویری مذاکرات در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

این حرکت مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان تضعیف تعهد آمریکا به دفاع اروپا و همچنین به عنوان توانایی خود را به خوب بکار بردن نفوذ در خاورمیانه و آفریقا است.

نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا شده اند مستقر در آلمان پس از پایان جنگ جهانی دوم به اوج خود رسید و در طول جنگ سرد ،

اما تجدید حیات روسیه جاه طلبی های نظامی تحت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور داده است حضور آمریکا اهمیت جدید.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Maas, لهستانی, وزیر امور خارجه به Jacek Czaputowicz گفت دولت او تا به حال شده در بحث در مورد افزایش تعداد نیروهای نظامی آمریکا در لهستان اما دو موضوع از هم جدا شدند.

"من می خواهم به تاکید است که این مذاکرات (با ما) هیچ ارتباطی با اخیر ما اعلامیه ها و آمریکا و آلمان روابط مربوط به حضور یا کاهش نیروهای ایالات متحده در آلمان," او گفت:.

"از نظر ما نیروهای ایالات متحده در آلمان نیز در خدمت امنیت ما است. ما می خواهیم که با حضور در آلمان ادامه دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de