فولر خانه Candace Cameron Bure دوست داشت که نهایی میشل شوخی

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از نهایی قسمت فولر خانه. یکی از آخرین واکسن. در این قسمت یکی مانده به آخر از

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از نهایی قسمت فولر خانه.

یکی از آخرین واکسن. در این قسمت یکی مانده به آخر از فولر خانه Kimmy Gibler (Andrea باربر), D. J. (Candace Cameron Bure) و استفانی (Jodie Sweetin) در حال رفتن را از طریق چیزهای قدیمی در اتاق زیر شیروانی زمانی که آنها پیدا کردن میشل (مری کیت و اشلی اولسن) دوچرخه.

"هی چه مدت شما در حال رفتن به نگه داشتن میشل دوچرخه؟" Kimmy می پرسد قبل از به دنبال به طور مستقیم به دوربین. "اگر او آمده است نه برای آن در حال حاضر او نمی آید."

پس فولر خانه's اولین سازندگان و ستاره شده اند و امیدوار است که اولسن بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا, 33, را برای بازگشت از عاقبت سری. پس از فصل 3 آنها را متوقف پرسیدن اما درب باز بود همیشه باز است.

اما با نشان دادن بسته بندی خوب در پایان فصل 5 وجود دارد هر بخشی از Bure که ستاره ها و تولید نشان می دهد که امیدوار بودم که شاید مد مقتدر ارسال خواهد در یک فیلم و یا انجام چیزی برای افتخار این نمایش را اجرا کنم ؟ نه دقیقا.

"وجود دارد هیچ بخشی از من است که مایل است. آنها فقط روشن بود در اوایل فصل" بازیگر 44 می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. "من دوست دارم که وجود دارد این است که بسیار خنده دار در خط دوم به آخرین قسمت که آدرس آن است."

Candace Cameron Bure on Final Mary-Kate and Ashley Olsen Dig in Fuller House
Candace Cameron Bure و مری کیت و اشلی اولسن ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر; گرگوری پک/شاتر

این تغییر برای کریسمس ستاره تصریح کرد که او هیچ احساسات بد نسبت به خواهران است. "این همه در سرگرم کننده است. هر کس احترام به تصمیم خود و جایی که آنها در زندگی خود را در حال حاضر" او به ما گفت. "اما هنوز هم سرگرم کننده به نوع پرتاب آن وجود دارد!"

طراحان ستاره دار در خانه کامل برای تمام هشت فصل از سال 1987 تا 1995. وقتی 2016 احیای کاهش یافته است, آنها تنها اصلی ستاره به نظر نمی رسد در Netflix بکشد نشان می دهد که شامل عمو جسی (John Stamos) دنی (Bob Saget), عمه ، خاله بکی (Lori Loughlin) و دیو Coulier در طول سال. نهایی قسمت های اضافه شده در, حتی شگفتی بیشتر از گذشته از جمله نگاهها در ادم خائن و بدنهاد (David Lipper), Vicky (گیل ادواردز), Duane (Scott Menville), Gia (مارلا Sokoloff) و حتی بلیک McIverکه بازی میشل بورس, Derek یک.k.یک. یانکی دودل پسر.

"من به معنای واقعی کلمه به تماشای این قسمت و من با صدای بلند خندید در او" Bure گفت: از McIver. "منظورم این است تا با صدای بلند. او آنقدر خنده دار است. من فکر می کنم که او یک شخصیت سرگرم کننده در خانه کامل, و او فقط شگفت انگیز بود. آن را سریع آن را مختصر اما او همه چیز را از آن صحنه که او احتمالا می تواند داشته باشد. او مانند یک کار بزرگ است."

فولر خانه است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب