'Glee' بازیگران در واکنش به Naya Rivera مرگ

پرداخت ادای احترام. بازیگران سرور و نشاط را به رسانه های اجتماعی در دوشنبه 13 ژوئیه پس از اخبار که Naya Rivera

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

پرداخت ادای احترام. بازیگران سرور و نشاط را به رسانه های اجتماعی در دوشنبه 13 ژوئیه پس از اخبار که Naya Riveraکه ستاره دار در تمام شش فصل از سری فاکس درگذشت. روز دوشنبه مقامات اعلام کرد که بدن او کشف شده در دریاچه Piru این نقطه او گزارش از دست رفته از روی چهارشنبه, جولای 8. او 33.

ریورا 4 ساله پسر Josey که او سهام با شوهر سابق رایان دورسیداشت به تنهایی در یک قایق است که این جفت ارز اجاره کرده بود برای روز. Josey گفته مقامات که او شنا با مادر و خود او ساخته شده آن را در قایق, اما او نبود. او با پوشیدن یک جلیقه نجات هنگامی که او در بر داشت و بزرگسالان به اندازه جلیقه داشت در قایق همراه با ریورا را شناسایی و کیف پول.

رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر, جستجو و نجات تیم گفت: ما هفته در یک مصاحبه اختصاصی که او "اعتماد به نفس" است که آنها را در پیدا کردن ریورا بدن پس از او رفت از دست رفته به عنوان غواصان و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما و جسد سگ جستجو برای او.

"همانطور که شما بیشتر در شمال دریاچه وجود دارد تپه های شیب دار و آن را با قلم مو با بزرگتر, سنگ," او توضیح داد. "این امر می تواند بسیار دشوار است برای مانور از طریق آن به خصوص اگر شما فقط با پوشیدن شاید یک دست کت و شلوار حمام. ... چه من شک دارم این است که بادها را لگد کردن. کسانی که پل موقت نظامی زدن قایق ها بسیار سبک و هنگامی که شما آنها را با فشار می توانید آن را به دور از شما. او ممکن است سعی کردم به شنا بعد از قایق. اما این همه حدس و گمان است. هنگامی که ما فراموش کردهاید که شما پاسخ به یک سوال خیلی بیشتر."

پس از این مرحله تا ستاره بود گزارش از دست رفته بسیاری از سابق costars در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن نماز خود را. Heather Morrisکه بازی ریورا عشق علاقه بریتنی در Gleeنیز داوطلب برای کمک در جستجو.

"من صحبت به کلانتر اریک Buschow و مطمئن باشید آنها با استفاده از هر یک از منابع خود را به کردهاید ما نیا. من اعتماد به نفس کامل است که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید و احتمالا بیشتر. ما را خاموش نگه دارید در شهروند جستجو و نجات تا زمانی که ما به" او توییتی در جولای 12. "جلوتر که آنها را اجازه می دهد تا داوطلبان. درک آن 110 درجه در اینجا و اگر شما بسیار آموزش دیده در جستجو و نجات, این می تواند در نهایت یک مقدار وضعیت خطرناک تر برای همه درگیر. لطفا نوع و مهربان و دلسوز برای کسانی که به دنبال ما نیا."

حرکت را از طریق گالری زیر ببینید که چگونه بازیگران سرور و نشاط ادای احترام به ریورا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب