هلی بری Teases او یک انسان جدید 2 سال پس از ادای سوگند خاموش عشق

Tiptoeing در اطراف! هلی بری طعنه که او دارای یک پسر دو سال و نیم پس از تقسیم از Alex Da Kid. "یکشنبه,funday❤️"

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

Tiptoeing در اطراف! هلی بری طعنه که او دارای یک پسر دو سال و نیم پس از تقسیم از Alex Da Kid.

"یکشنبه,funday❤️" که برنده اسکار, 53, نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 19, در کنار یک عکس نزدیک از پاهای خود را در کنار کسانی که از رمز و راز انسان به عنوان آنها lounged خارج است.

پست آمد به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از بری 6.3 میلیون Instagram followers که او را جشن گرفتند امکان جدید عاشقانه. "خوب خوب پس!!! از آن لذت ببرید سپس" سینتیا Erivo اظهار نظر. لنا Waitheدر ضمن به سادگی نوشت: "Oop."

بری آخرین های مرتبط با Alex Da Kid, در حال حاضر 37 که او مورخ از سپتامبر تا دسامبر 2017. ساعت بعد از ما هفتگی اخبار شکست خود را تقسیم بازیگر نوشت: در Instagram داستان است که او "با عشق انجام می شود."

آن را نمی بری اولین بار ادای سوگند قدمت هر چند. در ماه مه سال 2017 او به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram از خودش در پاره پاره تی شرت سفید که به عنوان خوانده شده "بیشتر دوست پسر."

Halle Berry Teases That She Has a New Boyfriend 2 Years After Saying She Was Done With Love
هلی بری Broadimage/شاتر

قبل از او را پرت با موسیقی تولید هیولا توپ ستاره ازدواج کرده بود به سابق MLB بازیکن دیوید عدالت از ژانویه 1993 به ژوئن سال 1997 R&B خواننده و ترانه سرا اریک Benét از ژانویه 2001 تا ژانویه 2005 و بازیگر فرانسوی اولیویه مارتینز از جولای 2013 تا دسامبر 2016. او نیز تا به حال با مشخصات بالا در رابطه با مدل گابریل Aubry از نوامبر سال 2005 تا مارس 2010. او سهام دختر نهلا 12 با Aubry, 43 و پسر مکئو مارتینز 54.

بری باز کرد تا در مورد مبارزه خود را برای پیدا کردن یکی در طی یک پرسش و یک جلسه در شهرستان Summit و جشن و سرور در ماه فوریه 2017.

"من آموخته اند که برای مقابله با سه شکست در ازدواج آن شده است آسان نیست به ویژه هنگامی که کودکان درگیر," او گفت: در آن زمان. "[به عنوان] زنان ما به ازدواج فکر رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای و آن این است که ما شاهزاده سوار بر اسب براق. که چه پری قصه تدریس من به عنوان یک بچه ... و من نوع ضد پری قصه امروز است."

که گفت:, X-Men و ستاره و اعتبار او را طلاق با ساخت او زن او امروز است.

"همه از این روابط لازم است برای من" او در طول گفت: Q&A. "همه ما به اینجا می آیند با درس هایی که ما باید به یاد بگیرند و کسانی که روابط ارائه شده من با درس کردم که من به جایی که من در حال حاضر هستم. که برای من ممنون میشم. اما سخت است. آن را دشوار شده است بخشی از زندگی من است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن