چگونه یک دکتر در حال مبارزه با کروناویروس و تهمت

واشنگتن — چهارشنبه پرستاران ملی روز است که چرا رئیس جمهور که بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت خود ر

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

واشنگتن — چهارشنبه پرستاران ملی روز است که چرا رئیس جمهور که بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت خود را احاطه شده توسط مردان و زنان که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

"واقعی آمریکایی قهرمانان," او آنها را به نام.

اما سوفیا توماس رئيس جمهور از آمریکا انجمن پرستار پزشکان علاقه مند بود در استفاده از این لحظه به برجسته کردن یک نیاز اعضای خود مواجه شد. تجهیزات حفاظت شخصی از نوع مورد نیاز برای نگه داشتن کارکنان بیمارستان امن بود "پراکنده" او گفت: رئیس جمهور.

به دنبال اذیت تهمت بود سریع به اختلاف نظر دارند. "پراکنده برای شما, اما نه پراکنده برای بسیاری از مردم دیگر او گفت:" این ادعا که او "شنیده مخالف" در مورد در دسترس بودن ماسک لباس و سایر تجهیزات حفاظتی. که تجهیزات بسیار مهم است در بیمارستان که در آن پزشکان و پرستاران و دیگران افزایش بار ویروسی از دیگران است. بسیاری از پرستاران و پزشکان باید از درگذشت COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در ایالات متحده آمریکا (تعداد دقیق آن ناشناخته است).

رئیس جمهور همچنان اصرار دارند همه چیز خوب بود. "من شنیده ام که ما باید فوق العاده ای عرضه به تقریبا همه اماکن" او گفت: توماس. "فوق العاده ای عرضه است."

بعد که همان شب یک جوان تگزاس, دکتر, نام Pritesh گاندی نوشته شده در یک ویدیو که در خدمت به عنوان یک رنگی rejoinder به مغلوب ساختن پیشی جستن. ایستاده در راهرو Austin, Texas, کلینیک که در آن او کار می کند, دکتر گاندی دیده می شود با فشار دادن چهره خود را به یک پلاستیک ظرف غذا از نوعی که ممکن است در غیر این صورت استفاده می شود برای ذخیره uneaten اسپاگتی. او سپس کمرویی آسانسور تسمه از N95 ماسک کشیدن آنها را در اطراف در خارج از ظرف به طوری که ماسک کشیده محکم بر آن بالا است.

"به جای لمس کردن N95 شما در حال لمس کردن Tupperware ظرف" گاندی توضیح داده شده به اخبار یاهو. "بزرگترین خطر برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است که در واقع خود آلودگی," او اضافه شده و با استفاده از یک ظرف پلاستیکی برای حذف و فروشگاه ماسک تضمین می کند که نمی توان آن را آلوده.

گاندی اختراع نشده روش اما او نیز انتظار ندارد از آن استفاده کنید. به عنوان دانشیار افسر ارشد پزشکی در مردم جامعه کلینیک در شرق Austin — فقیر کمتر سفید بخشی از شهر و دور از آن مشهور موسیقی سالن ها و رستوران ها — او ممکن است انتظار می رود به تجهیز خود پزشکان و پرستاران لازم است تجهیزات حفاظتی. اما لجستیکی اتفاقات ناگوار مانع از ماسک و روپوش را از گرفتن به سرعت به بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها.

و بنابراین گاندی و همکاران خود را داشته اند به چرخه را از طریق یک منبع سه ماسک هر. در حالی که یکی در حال استفاده و دو نفر دیگر نشستن کشیده در سراسر مربوطه خود را در ظروف پلاستیکی. پس از دو تا سه روز ذرات ویروسی کسانی که ماسک ممکن است جمع شده اند در حالی که در حال استفاده را کاهش, اگر چه برخی از مطالعات نشان می دهد قابل تشخیص سطوح تا زمانی که یک هفته پس از یک ماسک استفاده می شود.

تصاویری از پرستاران پوشیدن کیسه زباله و توسل به موقت روشها مانند گاندی نشو و نما به عنوان یک اپراتور خشم. "من خشمگین است که realDonaldTrump توهین یک پرستار پزشک b/c او تا به حال به چهره حقیقت" خواندن بخشی از خود را همراه با پیام توییتر.

دکتر Pritesh گاندی. (gandhifortexas.com)

این موضوع نه فقط پزشکی برای گاندی. 37 ساله و تگزاس بومی در حال حاضر در حال اجرا به جای مایکل McCaul یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار به عنوان نماینده ایالات متحده برای 10th کنگره منطقه ای در تگزاس است. او یکی از چندین پزشکان که در حال حاضر در حال اجرا است برای کنگره به دنبال محافظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه اوباما-دوران سلامت قانون است که ارائه پوشش بیمه به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. (رئیس جمهور تهمت و کنگره جمهوریخواه ادامه داد: به نذر است که آنها را به لغو این قانون با وجود اینکه در حال حاضر موفق به انجام این کار است.)

Coronavirus داده پزشکی نامزدها مانند گاندی جدید در منطق نه به ذکر است یک دید جدید. در چند ماه گذشته پزشکان و پرستاران شده اند ستوده به عنوان "قهرمانان" جشن به عنوان سربازان خط مقدم در جنگ. و فقط مثل قبلی جانبازان آنها در حال حاضر به دنبال آوردن آنچه را که آنها آموخته اند که به واشنگتن است.

"ما به عنوان یک کشور به رسمیت شناختن نقش مهم پزشکان می تواند در رانندگی مکالمه و اینکه بخشی از سیاست می گوید:" رابی گلدشتاین, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست است که در حال اجرا برای یک بوستون-منطقه کنگره صندلی. او به دنبال جایگزین استفان لینچ یکی از فوق العاده چند دموکرات ها هنوز هم در مجلس نمایندگان به آن رای دادند و در برابر عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه از یک دهه پیش.

داشتن اعلام شده برای دموکراتیک اولیه در ماه نوامبر گذشته گلدشتاین پیش بینی نیست درمان COVID-19 بیماران و یا جلسه آینده نگر رای دهندگان از طریق زوم. در حال حاضر او در حال انجام هر دو. در همان زمان او می گوید اساسی منطق خود را برای نامزدی باقی مانده است آنچه در آن بوده است.

"پیام همان است و هدف این است که همان" گلدشتاین گفت: اخبار یاهو. "ما به عنوان یک کشور به رسمیت شناختن اهمیت مراقبت های بهداشتی است."

گاندی ارائه می دهد یک شبیه است. "آن تغییر نکرده آنچه که ما در حال مبارزه برای" او گفت: اخبار یاهو خود را از coronavirus مبارزات انتخاباتی. او در حال اجرا بر روی یک پیشرو پلت فرم که شامل پرداختن به تغییرات آب و هوایی و گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی. اما از آنجا که coronavirus ثابت شده است به خصوص ویرانگر برای مردم رنگ و به دلیل اثرات اقتصادی باید مردم آمار از کاهش درآمد او معتقد است که بیشتر آمریکایی ها آگاه از مسائل او شده است به دنبال برجسته.

ویروس او می گوید: "بزرگ موجود بی عدالتی" در جامعه آمریکا است. کسانی که بی عدالتی در حال حاضر مسائل شبانه, گزارش های خبری و رسانه های اجتماعی پست. "شما نمی توانید unsee تروما و درد و رنج" او می گوید.

ایالات متحده نیروی دریایی دریادار Ronny جکسون, MD در کاپیتول هیل در سال 2018 است. (Alex براندون/AP)

نه همه پزشکان در حال اجرا برای کنگره لزوما دموکرات. در واقع تا جاده ها (کمی تا جاده این حال تگزاس) از آستین در ایالت شمالی تکدی سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون در حال اجرا در جمهوریخواه اولیه برای 13th کنگره District (صندلی خالی خواهد بود با تشکر. مک Thornberry که بازنشسته است).

دکتر جکسون (در حال حاضر بازنشسته نیروی دریایی دریادار که تا به حال برداشت شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به سر Department of Veterans Affairs, تنها به نامزدی کشیده اتهام رفتار نامناسب) شده است به طور منظم در رسانه های محافظه کار در هفته های اخیر شعار نظامی خود و تخصص های پزشکی. در یک مصاحبه رادیویی به عنوان مثال او در مورد نیاز برای ایالات متحده به اصلاح برخی از آن دارویی تامین خطوط از چین است.

باید هر یک از این پزشکان آن را به کاپیتول هیل آنها را پیدا کنید مقدار زیادی از پزشکان به نگه داشتن آنها شرکت می باشد. این شامل Rep. پل Gosar R-Ariz., که یک دندانپزشک; Rep. Kurt شریدر D-سنگ., که دامپزشک است; و تشکر. کیم Schrier D-بشویید. یک متخصص اطفال که وارد سیاست برای حفاظت از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

و در مجلس سنا وجود دارد رند یک پزشک که قرارداد coronavirus خود را در ماه مارس است. این بیماری به نظر نمی رسد به او تاثیر می گذارد و مه او انجام آنچه او آموزش داده شده بود به انجام کار داوطلبانه در یک بیمارستان در بولینگ سبز.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن