هند اقلیت کمیسیون می گوید پلیس انفعال منجر به خشونت علیه مسلمانان در شورش

این کمیسیون ارائه آن حقیقت یاب گزارشی اعلام کرد که که مسلمان خواص و دارایی های مانند خانه ها و وسایل نقلیه و

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399
این کمیسیون ارائه آن حقیقت یاب گزارشی اعلام کرد که که مسلمان خواص و دارایی های مانند خانه ها و وسایل نقلیه و مغازه ها بودند انتخابی هدفمند در طول شورش های دوره نشان دادن تعصب در برابر تنها یک گروه اقلیت - فایل عکس

دهلی اقلیت کمیسیون دولتی منصوب بدن تشکیل شده برای ترویج حقوق اقلیت های مذهبی در هند گفت که پلیس دهلی قادر به محافظت از مسلمانان در اعتراض جنجال برانگیز قانون تابعیت در طول شورش جمعی که صورت گرفت این سال است.

ده ها تن از معترضان (عمدتا مسلمانان) کشته شدند و صدها نفر مجروح شدند و در بدترین خشونت که لرزاند پایتخت هند پس از آن معرفی زا تابعیت متمم قانون چند ماه پیش.

این کمیسیون ارائه آن حقیقت یاب گزارشی اعلام کرد که که مسلمان خواص و دارایی های مانند خانه ها و وسایل نقلیه و مغازه ها بودند انتخابی هدفمند در طول شورش های دوره نشان دادن تعصب در برابر تنها یک گروه اقلیت.

در گزارش این کمیسیون با اشاره به حوادث مختلف که در آن دهلی نو افسران پلیس بودند در حال حاضر به عنوان یک تماشاگر که انفعال منجر به تشدید شورش.

در این گزارش گفت که در تمام 11 مساجد و مدارس پنج یا مدارس دینی یک مسلمان حرم و قبرستان مورد حمله قرار گرفتند.

مربوط به ذکر است که این حادثه همزمان با بازدید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آغاز سال 2020 است.

قانون بحث برانگیز و تظاهرات

در سال گذشته دولت هند معرفی تابعیت متمم قانون (CAA) که باعث می شود آن را آسان تر برای غیر مسلمانان از کشورهای همسایه افغانستان و بنگلادش و پاکستان که به هند آمد قبل از 2015 برای به دست آوردن تابعیت هندی.

هزاران نفر از مردم در حال اعتراض کرد و گفت این قانون ضد اسلامی و بخشی از این اقدامات توسط نخست وزیر نارندرا تندرو هندو دولت به marginalise جامعه مسلمان.

"این لایحه این است که در خط با هند در قرن قدمت اخلاق جذب و اعتقاد به ارزشهای انسانی" نارندرا نخست وزیر بود توییتی پس از این لایحه تصویب شد و اضافه کرد که او "خوشحال" در مورد تصویب آن. اما به مسلمان سازمانهای حقوق گروه و دیگران قانون بخشی از مودی فشار به marginalise هند 200-میلیون-قوی اقلیت مسلمان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب