داخل Kanye West طرح برای ریاست جمهوری: آموزش و پرورش اصلاح و بیشتر

با تنها چهار ماه تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری Kanye West اعلام کرد یک پیشنهاد برای کاخ سفید و در حالی که

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

با تنها چهار ماه تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری Kanye West اعلام کرد یک پیشنهاد برای کاخ سفید و در حالی که او را رسما ثبت کمپین مدارک او یک طرح در ذهن است.

"Kanye معتقد است که در حمایت از بزرگ-کسب و کار معافیت مالیاتی بلکه بیشتر محرک و فرصت برای اقلیت ها و مردم سیاه و سفید" یک منبع منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی. "او معتقد است که در آموزش و پرورش اصلاحات و می خواهد برای ساخت در کلاس جهانی پروژه های زیربنایی."

با که در ذهن برنده جایزه گرمی "معتقد است که او می تواند یک پل بین جمهوری خواهان و دموکرات ها" با توجه به منبع.

Inside Kanye West Plan for Presidency
Kanye West با انجام Kid Cudi در کوچلا موسیقی و هنر در جشنواره امپراتوری باشگاه چوگان در Indio, California در 20 آوریل 2019. امی هریس/تالار گفتگو/AP/شاتر

غرب, 43, توییتی در شنبه, جولای 4, که او "در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده" افزودن برچسب "#2020VISION." مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در میان اولین به تایید رپر در یک مسابقه در برابر وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنپاسخ "شما باید از من حمایت کامل!"

انتخابات پیش بینی راشل Bitecoferاما نه به عنوان اعتماد به نفس در Yeezy طراح. "تمام شهرت تفرقه و بحث برانگیز" این عضو ارشد در بگمارند Niskanen مرکز می گوید ما از غرب که قبلا انداخت حمایت خود را پشت مغلوب ساختن پیشی جستن 74.

برای اطلاعات بیشتر در غرب کاخ سفید پیشنهاد — از جمله آنچه همسرش, کیم کارداشیانفکر می کند — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن