بررسی جریان در Myka Stauffer بیش رفاه 'rehomed' به تصویب رسید پسر هاکسلی

بررسی جریان در Myka Stauffer بیش رفاه 'rehomed' به تصویب رسید پسر هاکسلی. عکس: یوتیوب Myka Stauffer و شوهرش

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

بررسی جریان در Myka Stauffer بیش رفاه 'rehomed' به تصویب رسید پسر هاکسلی. عکس: یوتیوب

Myka Stauffer و شوهرش را به تازگی تحت بررسی بیش از ادعای خود را به rehome خاص خود را نیاز کودک هاکسلی. تا حالا پدر و مادر مواجه شده اند مقدار بسیار زیاد از موشکافی و واکنش در دست جامعه و مقامات ادعا می کنند که آنها در حال حاضر در بهترین نفع کودک است.

به گفته یک منبع نزدیک به دلاور شهرستان کلانتر, نیروی انتظامی در حال انجام یک تحقیق فوری برای اطمینان از "خوب بودن این کودک (Huxely) و همچنین دیگر فرزندان در خانواده است."

E خبری گزارش می دهد که کلانتر, حفظ, "نگرانی اصلی ما این است که برای خوب بودن این کودک و همچنین دیگر فرزندان در خانواده است."

"ما تحقیقات در حال انجام است و شامل تماس با کودکان برای اطمینان از ایمنی خود را. همه تصویب موارد محرمانه است و باید از طریق یک فرایند کامل با نیازهای خاص و پادمان. در خصوصی فرزندخواندگی وجود دارد همان الزامات قانونی است که باید رعایت شود. این شامل مطالعات خانه و همچنین به عنوان چک پس زمینه در اتخاذ پدر و مادر(s). در این مورد ما با اعتماد به نفس است که مناسب فرآیند اتفاق می افتد."

برای unversed پدر و مادر تصمیم به rehome پسر خود را پس از گزارش های پزشکی نشان داد که وجود دارد خیلی بیشتر نیازهای ویژه ای است که ما آگاه بودند و ما گفته نمی شد." آنها همچنین ادعا کرد: "ما تلاش کردیم که به نیازهای خود را ملاقات و کمک به او را به عنوان آنجا که ممکن است....ما واقعا او را دوست دارم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب