جیمی لین اسپیرز دفاع خواهر بریتنی اسپیرز جلوتر از Conservatorship شنیدن

نه داشتن آن. جیمی لین اسپیرز آمد و به دفاع از او بزرگ, خواهر بریتنی اسپیرزو پس از ترول های ساخته شده منفی سخن

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

نه داشتن آن. جیمی لین اسپیرز آمد و به دفاع از او بزرگ, خواهر بریتنی اسپیرزو پس از ترول های ساخته شده منفی سخن گفتن در مورد popstar سلامت روانی.

شده اند وجود دارد گفتگو در مورد بیماری های روانی در رسانه های اجتماعی این هفته پس از Kanye West's اولین کمپین تجمع و آنلاین ramblings موجب حدس و گمان است. این Zoey 101 , آلوم 29 مشترک توییتهایی در ماده از ستاره ها از جمله Halsey در سه شنبه 21 ژوئیه و در زمان این فرصت را به آدرس تصورات غلط در مورد این شرایط.

"اگر شما در مقابله با بیماری های روانی و یا مراقبت از کسی که در برخورد با بیماری های روانی و سپس شما می دانید چقدر مهم است که به احترام این وضعیت با حفظ حریم خصوصی برای فرد و خانواده در تلاش برای محافظت از عزیزان خود را بدون توجه به چگونه آن را ممکن است به نظر می رسد و همانطور که مردم ما باید یاد بگیرند به انجام همان," او نوشت: از طریق Instagram. "من دعا می کنم این اتفاق نمی شرم را هر کسی در برخورد با بیماری های روانی, شما تنها نیستید و شما را دوست می دارد. ارسال تمام عشق من و نماز را به همه شما ♥️ ."

Jamie Lynn Spears Defends Sister Britney Spears Ahead Conservatorship Hearing
جیمی لین اسپیرز و بریتنی اسپیرز. Debby ونگ/شاتر; Jordan استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

جیمی را به خوبی در نظر گرفته شده و پیام بود با انتقاد از یک دیدگاه که مورد سوال بریتنی "آشکار بیماری های روانی" در یک نظر بر روی Instagram post. ترول همچنین پرسید که چرا جیمی است صحبت کردن در مورد این مسئله.

"شما حق ندارد به فرض هر چیزی در مورد خواهر من," او ضربه به عقب. "و من حق را به صحبت در مورد بهداشت و مسائل شخصی."

این شیرین Magnolias بازیگر افزود: "او قوی, رشته badass, unstoppable و این تنها چیزی است که آشکار است."

نظرات او آمده یک روز قبل از جلسه به بریتنی طولانی در حال اجرا conservatorship. یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی است که بریتنی و پدرش جیمی اسپیرزتنظیم می شوند به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس برای یک وضعیت شنوایی در مورد او conservatorship در یکشنبه, جولای 22. در این جلسه در می آید شش روز پس از بریتنی مادر لین اسپیرزثبت مقالات درخواست می شود در تصمیم گیری در مورد خواننده امور مالی.

اگر شده است وجود دارد گمانه زنی ها از طرفداران در مورد بریتنی سلامت روان و #FreeBritney برچسب شده trended میان تماس برای او می شود منتشر شده از محدود کننده شرایط او conservatorship از 38 ساله "سمی" خواننده و خانواده او را به صورت عمومی اظهار نظر در مسائل مربوط به سلامت.

این برنده جایزه گرمی شد قرار داده شده در زیر یک conservatorship توسط پدرش پس از یک بحران و روی لئامت دادن در یک بخش روانپزشکی در مرکز پزشکی UCLA در سال 2008.

در ژانویه 2019, بریتنی اعلام کرد او قصد دارد به مدت نامحدود کار وقفه که منجر به توقف او در لاس وگاس اقامت. دو سال بعد "من" songstress بررسی به کالیفرنیا مرکز سلامت روان. او در ماه آوریل پس از 30 روز باقی بماند و یک منبع گفت:" ما در آن زمان که او احساس "شادابی" پس از ترک.

در حالی که بریتنی بود بررسی گزینه برای پایان دادن به او conservatorship پس از خروج از درمان آمریکا تایید کرد در ماه مه این سال است که او conservatorship شده بود توسعه یافته تا پایان ماه اوت. دادگاه اسناد به دست آمده توسط ایالات متحده اعلام کرد که یک قاضی مجاز موقت خود را کنسرواتور, Jodi Pais مونتگمریرا ادامه خواهد داد تا از طریق اوت 22.

خودی نشان داد به ما که "پرست" خواننده "بیان کرده است که او نمیخواهد به کار دوباره چرا که او نمی خواهید برای ادامه به اصل حفظ خودش تحت conservatorship." این منبع گفت که بریتنی همچنین "متنفر است که پدر او یک کمک هزینه ماهانه که در حدود 10 ، 000 دلار در ماه برای خدمات خود را نظارت بر امور مالی خود را."

به ما رسیده است از بریتنی اسپیرز و جیمی اسپیرز' هرزه نظر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب