Lucy Hale یک نام تجاری جدید زیبایی فرفره!

Lucy Hale. مت بارون/شاتر Lucy Hale یک نام تجاری جدید زیبایی فرفره! روز شنبه, مارس 12 آل مای اعلام کرد که Pret

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399
Lucy Hale Is the Newest Almay Brand Ambassador
Lucy Hale. مت بارون/شاتر

Lucy Hale یک نام تجاری جدید زیبایی فرفره!

روز شنبه, مارس 12 آل مای اعلام کرد که Pretty Little Liars آلوم جدیدترین سخنگوی این شرکت است.

"خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن با شما بچه ها که من پیوست @آل مای خانواده به عنوان جدیدترین سفیر نام تجاری" او نوشت: در یک Instagram زیرنویس شنبه. "من نمی توانم صبر برای شما بچه ها به سقوط در عشق با نام تجاری راه من است."

در آزادی مطبوعات از نام تجاری او نشان می دهد که او همیشه یک زیبایی متعصب در قلب اما تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن بهترین محصولات برای پوست های حساس. "برای کسی که هنوز معاملات با مسائل مربوط به پوست آن را بسیار مهم است که از آغاز تا پایان من روال زیبایی به عنوان آرام که ممکن است به همین دلیل است که من عاشق آل مای محصولات. از مداد طرح کلی خود را به mascaras به خود آرایش towelettes, آل مای با استفاده از وزش مواد تشکیل دهنده در محصولات که به طور خاص فرموله شده برای جلوگیری از سوزش. آنها راه حل مناسبی برای من — آسان به استفاده از محصولات با کیفیت بالا است که آیا قربانی عملکرد."

حال زیر را در صدای پای بسیاری دیگر از لیست starlets که همکاری با نام تجاری. این شامل ایلین اروین Mellencamp, کیت هادسون و اخیرا Carrie Underwood.

"لوسی بوده است در خدمت زیبایی inspo برای بیش از یک دهه و ما خیلی هیجان زده برای او به ما جدیدترین شریک زندگی" با نام تجاری نوشت: در یک Instagram عنوان در روز سه شنبه. "برای شگفتی بیشتر با ما همکاری اتمام او خوراک در حال حاضر و به دنبال همراه ما در سفر با Lucy Hale!"

بیشتر به جشن هیجان انگیز اخبار, آل مای دادن دور بازیگر مورد علاقه محصولات به 10 برندگان خوش شانس. برای ورود شما باید به دنبال هر دو حال و آل مای در Instagram و تگ دوستان در نظرات خود را اعلام. سپس در روز شنبه, مارس 16 در 12 pm PST آنها را انتخاب کنید و پیام مستقیم کسانی که برنده.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن