مگان فاکس و مسلسل کلی رابطه گاهشمار

اشتیاق برای عشق? مگان فاکس و Machine Gun Kelly (نام واقعی Colson بیکر) آغاز رابطه خود را با بودن همکاران, اما

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

اشتیاق برای عشق? مگان فاکس و Machine Gun Kelly (نام واقعی Colson بیکر) آغاز رابطه خود را با بودن همکاران, اما آن را به سرعت تکامل یافته به چیزی بیشتر.

تنسی بومی و "رپ ابلیس" خواننده را در مجموعه ای از نیمه شب در Switchgrass در مارس سال 2020 است. در آن زمان فاکس ازدواج کرده بود به برایان آستین گرین.

دو ماه بعد costars خال خال شد با هم در میان شایعات از یک تقسیم بین ترانسفورماتور ستاره و بورلی هیلز 90210 آلوم. سبز تایید کرد که او و فاکس تا به حال نام آن واریز شده پس از 10 سال از ازدواج خود را در "...با برایان آستین گرین" پادکست در 18 مه سال 2020 است. دو سهم سه پسر نوح Bodhi و سفر.

در حالی که بحث فروپاشی کالیفرنیا بومی خطاب فاکس دوستی با کلی گفت که این دو به "دوستان". سبز توضیح داد که او تا به حال شده است جدا از این بازیگر پس از پایان 2019 و او "نمی خواهید مردم را به فکر می کنم که او و یا او در حال خائنانی و یا من یک قربانی در هر راه را با هر یک از این دلیل من نبود."

با وجود سبز را توضیح وضعیت یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در مارس 19 سال 2020 که costars آغاز شده بود "صرف زمان بیشتر و بیشتر هم به دلیل برنامه کار خود را و فیلمبرداری با هم."

خودی افزود: "آنها آغاز شده به عنوان دوستان و رابطه خود را از آنجا بزرگ شد. مگان فکر می کند MGK واقعا مرد سرد و رابطه خود را تبدیل به بیشتر عاشقانه است."

ما گزارش شده در ژوئن 17 که جنیفر بدن بازیگر و "من فکر می کنم من خوب هستم" خواننده رپ شد "رسما دوستیابی" پس از جرقه عاشقانه شایعات یک ماه قبل.

"مگان و MGK بدست جدی تر" این منبع گفت: ما به طور انحصاری است. "[آنها] با اشاره به یکی دیگر را به عنوان دوست پسر و دوست دختر. آنها در حال لذت بردن از صرف زمان بیشتر و بیشتر با هم و یک ارتباط قوی."

زن و شوهر خال خال شد نشان PDA در لس آنجلس در موارد متعدد و در ژوئیه سال 2020 آنها ترک عکس کالیفرنیا به سر فیلمبرداری نیمه شب در Switchgrass در پورتوریکو با توجه به راندال امت's Instagram post.

در پایین حرکت به بطور منظم احساس روباه و کلی رمان گردباد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن