Meghan Markle را تشویق تصویری تحت SmartWorks حمایت

Meghan Markle منتشر راز تشویق تصویری تحت حمایت SmartWorksMeghan Markle حمایت به تازگی منتشر شده یک گفتگوی خص

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399
Meghan Markle منتشر راز تشویق تصویری تحت حمایت SmartWorks

Meghan Markle حمایت به تازگی منتشر شده یک گفتگوی خصوصی برگزار شد بین او و آینده نگر کارجو. آپلود فیلم امکانات مگان ستایش زن بیش از علاقه او در سلامت روانی با بیشترین انگیزه پپ شد.

"من فکر می کنم شما در حال رفتن به فوق العاده است. این خیلی هیجان انگیز" مگان آغاز شد بیان کرد. "من فقط می خواستم قادر به تماس بگیرید و بگویید شما بهترین شانس و انگشتان من در حال عبور برای شما."

"چیزهای زیادی وجود دارد که در جهان در حال حاضر و فقط به مانند یک فانوس دریایی از امید و با تمرکز بر گرفتن از طریق آن و همه مثبت است که ما فقط می خواهید برای ارسال راه خود را به مطمئن شوید که شما می توانید در طرف دیگر از این بیش از حد و باید چنین فرصت بسیار خوبی وجود دارد."

SmartWorks است Meghan Markle خود را حمایت. سازمان کمک می کند تا کمک های بیکار و زنان با مربیگری پیدا کردن شغل و لباس و مصاحبه های استخدامی است.

در حال حاضر این سازمان است و عامل مجازی کلینیک که با زنان در حال ارائه کمک در کار شکار

Meghan ستایش کار بیان "این یک افتخار برای دیدار و یادگیری از بسیاری از استعداد زنان در هوشمند کار می کند شبکه در طول سال و به تازگی به دیدن کار شگفت انگیز آنها در حال انجام برای انطباق برنامه های خود را به واقعیت از این بیماری همه گیر. توانایی خود را برای ادامه به توانمند سازی زنان و کمک به آنها را مهار اعتماد به نفس آنها نیاز به موفقیت در طی این زمان الهام بخش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de