Mindy! جی جی! ستاره با یک دندان شیرین

عجله قند! هر چند برخی از ستاره ها تمایل به نگه داشتن رژیم غذایی سالم است که ممکن است محدود کردن مصرف خود را از

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

عجله قند! هر چند برخی از ستاره ها تمایل به نگه داشتن رژیم غذایی سالم است که ممکن است محدود کردن مصرف خود را از دسر و دیگر رفتار شیرین وجود دارد بسیاری از کسانی که به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از کیک و کوکی ها و بستنی.

را Kourtney Kardashian, به عنوان مثال. در حالی که Keeping Up With Kardashians ستاره شناخته شده است برای او شکل باریک و بسیار مغذی غذا خوردن, رژیم او با خوشحالی اعتراف کرد در مارس سال 2020 است که او تا به حال خورده "چهار کیک در دو هفته." پرده اعتراف نازل شد در یوتیوب بحث با خواهر, خواهر Khloé Kardashianعنوان شده بنیانگذار قرنطینه در خانه اش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به جای تاکید بر مورد هجوم ناگهانی از محصولات پخته, Kourtney به اشتراک گذاشته شده است که او بود که همه چیز را روز به روز. "بنابراین هر," او اضافه شده است. "ما عشق به پخت در خانه ما من همیشه تراشه شکلات و موز نان که فاقد گلوتن ... اما من فکر می کنم زندگی من است به خوردن واقعا سالم است."

مادر سه توضیح داد: "من را انتخاب کنید من کالری عاقلانه است. برای من خوردن یک شیوه زندگی است اما من بار ... مثل وقتی که من رفتن به ایتالیا, من قطعا نه در تلاش برای خوردن یک راه خاص اما من عاشق مواد غذایی سالم نیز هست."

Kourtney اشاره کرد که او را دوست دارد میوه ها و "یک سالاد بزرگ" اما تلاش می کند به "تعادل" رژیم غذایی خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. "من افراط" او گفت:.

Gigi Hadid درک مفهوم غرقه به عنوان به خوبی. این مدل که در حال حاضر در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malik, به طور معمول برای حفظ شکل و باریک او هنگامی که او آمد و رفت پایین راه باریک و گربه. اما تنها چند روز قبل از اعلام بارداری در ماه آوریل سال 2020 مد طرفدار خود را جشن تولد 25 با چیز کیک نان شیرینی حلقوی ایجاد شده توسط Buddy Valastro خود را.

"شکر و تخم مرغ در قرنطینه bday بود پیدا کردن من تعجب همه چیز-نان-کیک ساخته شده توسط یک و تنها رئیس کیک @buddyvalastro که من برای بیش از یک دهه. گریه کردم اشک واقعی! دوستان!" حدید gushed از طریق Instagram در آن زمان است. "این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من نمی توانم باور کنم که شما ساخته شده این کیک برای من در حالی که نانوایی بسته است. به این معنی به من بیش از شما می دانید, و هنگامی که ما امیدوارم دیدار با برخی از روز شما واقعا می دانم که وجود دارد تقریبا نیست قسمت من از دست رفته ام. 10/10 خواهد بود کارلو کارآموز را هر زمان که مورد نیاز است. 😆 ممنون افتخار, بزرگترین فن خود را."

به عنوان حدید بعد نشان داد در طی یک مصاحبه در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon در مارس سال 2020 Valastro را در خانه شیرینی بود که با الهام از یکی از اولین بارداری هوس. "من خوردن همه چیز بیگل یک روز" او گفت: شنبه شب زنده آلوم.

در پایین حرکت برای دیدن ستاره های بیشتری که نمی توانید به اندازه کافی شیرینی!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن