در حال حرکت! Colton آندروود "شده است قدمت' پس از Cassie رندولف تقسیم

کردن بازار ؟ Colton آندروود شده است نگه داشتن خود را عاشقانه, گزینه های باز زیر اخیر خود تقسیم از Cassie Rando

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

کردن بازار ؟ Colton آندروود شده است نگه داشتن خود را عاشقانه, گزینه های باز زیر اخیر خود تقسیم از Cassie Randolph.

"او در حال حرکت است در آنجا که او می شده است, دوستیابی و هیجان زده در مورد این فصل جدید" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. "وجود دارد هیچ فرصتی است که Colton و کسی را وادار به عقب با هم."

سابق کارشناسی 28 و بومی کالیفرنیا, 25 تایید کرد که آنها از رفتن به راه جداگانه خود را در ماه مه پس از نزدیک به دو سال از آشنایی. پس از تماس آن واریز شده, the exes باید sparred با یک دیگر در رسانه های اجتماعی با این استدلال بیش از هر یک از دیگر رویکرد به دست زدن به آنها تقسیم می شود.

Colton Underwood Has Been Dating After Cassie Randolph Split
Colton آندروود و Cassie Randolph. استوارت کوک/شاتر; Jason مریت/Radarpics/شاتر

"من فکر می کنم ما صادقانه بود و واقعا ارتباط خوبی تمام وقت, و ما واقعا خوب" راندولف توضیح داد: در طول یک مصاحبه در لیسانس: بزرگترین فصل — همیشه در اوایل این ماه. "این یک موضوع حساس چون من احساس می کنم ما هنوز در نیمه رفتن را از طریق آن و آن را هنوز هم بسیار عاطفی برای هر دو ما. ما واقعا در مورد آن صحبت علنی نشده است و من نمی دانم اگر هر کدام از ما آماده است اما من می گویم که آن را واقعا سخت است."

در حالی که دانشجوی گراد آماده نیست برای به اشتراک گذاشتن دلیل برای فروپاشی آندروود نا امید شده بود که رندولف نمی نگه داشتن او وعده از دست زدن به "چیزهایی که به عنوان بخش خصوصی به عنوان امکان پذیر است." در طولانی Instagram پست او ادعا کرد: "من تصمیم به انجام این کار از آنجا که ما زندگی می کردند در این مدت موقت اما بدیهی است که بسیاری تغییر در این هفته."

Randolph اخراج در سابق او به زودی پس از وی از سوی مامورین که او اقدام به کسب درآمد از فروپاشی با نوشتن اضافی فصل در مورد رابطه خود را برای او خاطرات اولین بار. هرزه برای لیسانس آلوم بعد گفت: ما که این بود "به سادگی درست نیست."

به عقب و جلو بین سابق شعله های آتش به سرعت جلب توجه لیسانس کشور طرفداران. با وجود این دو مکان اختلافات منبع می گوید آندروود هنوز "امید به [کسی] در زندگی خود را یک روز به عنوان یک دوست."

"او او را دوست دارد ... اما نه به عنوان یک دختر" خودی می افزاید. "او همیشه می خواست صلح با Cassie و به دوستان. متاسفانه او تغییر این طرح با داشتن روایت برای تو هر دو آنها است. آنها نمی کردیم, پس از او پسر او را publicly. آن را واقعا ساخته شده او سوال او اعتماد هستند."

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن