هیچ کس تا کنون حدس می زنم این گوه شیک کفش دکتر شول را

حمایت و محتوا. ما هفتگی دریافت غرامت برای این مقاله و همچنین برای خرید های ساخته شده زمانی که شما با کلیک بر ر

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

حمایت و محتوا. ما هفتگی دریافت غرامت برای این مقاله و همچنین برای خرید های ساخته شده زمانی که شما با کلیک بر روی یک لینک و خرید چیزی زیر.

هنگامی که اکثر مردم فکر می کنم از دکتر شول را با نام تجاری آنها لزوما تصور مرسوم و افسانه کفش. بسیاری از آنها به احتمال زیاد بلافاصله خود را معروف ژل درج و یا یک امضا جفت کفش است که در درجه اول در نظر گرفته شده برای حمایت از فوت خسته.

اما دکتر شول را در طول سال ها تکامل یافته و در حال حاضر آنها به رخ کشیدن کفش سبک است که به طور جدی شیک. شما هرگز حدس می زنم که این جفت صندل تولید شده توسط این نام تجاری! نه تنها آنها مد روز, اما آنها برخی از راحت ترین قاچ در بازار امروز است.

Dr. Scholl's Barton (Black Ventura Snake Print)
Zappos

دکتر شول را بارتون (سیاه ونتورا مار چاپ)

آن را ببینید!

دریافت دکتر شول را بارتون صندل با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع از $50 در دسترس از Zappos!

این حال گوه صندل طراحی شده بودند با آرامش کامل داشته باشید. تسمه اندود شده با فوق العاده-مواد صاف و اجرا از بالا و از انگشتان پا تا مچ پا. وجود دارد و پنجه نرم قابل تنظیم در بالا و حلقه اضافه شده قرار است که کمک می کند تا نگه داشتن بند در محل. این کفش در یک پلت فرم است که اقدامات 3/4 اینچ و پاشنه که 2 اینچ بالا. در کل شما snagging اضافی 3 اینچ — اما آن را احساس می کنید مانند شما در حال پوشیدن یک تخت!

همانطور که قبلا ذکر, دکتر شول نام تجاری است که احتمالا قابل توجه ترین را برای خود شکوه تنها درج. خوشبختانه این صندل در حال حاضر مجهز به یک منحنی خالی و cushiony نرمی footbed به طوری که شما تمام مجموعه! در شرایط روزمره wearability ما انتظارات بالا و منتقدان می گویند که این قاچ زندگی می کنند تا آنها را!

Dr. Scholl's Barton (Oxide Snake Print)
دکتر شول را بارتون (اکسید مار چاپ) Zappos
آن را ببینید!

دریافت دکتر شول را بارتون صندل با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع از $50 در دسترس از Zappos!

یکی از خریداران می گوید که این کفش ها "راحت ترین صندل" که آنها تا کنون متعلق به. آنها اضافه شده است که آنها به ارمغان آورد و این کفش در یک سفر که درگیر "پیاده روی 10 [یا چند] مایل در یک روز" و احساس "صفر درد یا ناراحتی" زمانی که همه گفته و انجام می شود. اگر که قابل اندازه کافی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر بررسی است که اکو همان احساسات. دیگران می گویند که "کفش است و تقریبا وزن" است که شگفت انگیز برای قاچ — و که آنها "بسیار راحت در خارج از جعبه"!

این صندل آمده در پنج زنگ های خنثی: ذغال سنگ ذغال سنگ خاکستری تیره, سبز, سیاه و سفید, نور بژ و شتر قهوه ای است. سایه پاشنه بستگی دارد که صندل شما انتخاب کنید, اما همه آنها هماهنگ زیبایی. این کفش چک کردن تمام جعبه ما وقتی که می آید به تابستان مناسب کفش: ساده و شیک و بسیار راحت و بی وقفه!

آن را ببینید: دریافت دکتر شول را بارتون صندل با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع از $50 در دسترس از Zappos!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر کفش سبک از دکتر شول و فروشگاه تمام زنان پاشنه در دسترس از Zappos!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب