وسواس! این شیک به سبک اروپایی لباس های شنا نگاه بسیار گران

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

توسط KETABKHOOOON در 7 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

آمازون دارای برخی از شیک ترین لباس های شنا در بازار است. خود را ارائه عمده است و شما می توانید نمره و حالا یک قطعه است که نگاه مانند آنها در حال مستقیم کردن صفحات یک اروپایی مجله مد!

مرور کامل قطعه می تواند یک وظیفه دلهره آور, بنابراین ما در حال انجام بلند کردن اجسام سنگین برای شما. بررسي فايلهاي مورد علاقه ما لباس زیر — همه آنها شگفت انگیز و مقرون به صرفه به بوت شدن!

این یک تکه چاپ

Diukia Women's Printed One Piece Swimsuit
Diukia زنان چاپ یک تکه لباس شنا آمازون

این هیچ راز است که چاپ حیوانات به طور جدی در روند در حال حاضر و ما با محبت پلنگ نسخه از این یک تکه! اگر این چاپ نیست سبک خود را وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر را انتخاب کنید.

آن را ببینید!

دریافت Diukia زنان چاپ یک تکه لباس شنا برای قیمت با شروع از $20 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

این قلاب دوزی لباس شنای زنانه دوتکه

Utyful Women's Crochet Lace V Neck High Waist Bikini Set
Utyful زنان قلاب دوزی توری V و گردن بالا دور کمر لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه آمازون

این قلاب دوزی سبک به نظر می رسد مانند آن تعلق دارد در Riviera فرانسه! این است که یک دست کت و شلوار و برای هر کسی که انحناء. بالا فوق العاده حمایتی و کمر بالا پایین بیکینی متناسب مانند یک رویا!

آن را ببینید!

دریافت Utyful زنان قلاب دوزی توری V و گردن بالا دور کمر لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه برای قیمت با شروع از $23 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

این برش یک تکه

Iris & Lilly Women's Cut Out One Shoulder High Leg Swimsuit
زنبق و لیلی زنان برش با یک شانه بالا پا لباس شنا آمازون

این است که یک قطعه ای است که مناسب برای یک سوپر. تک بند شانه نمی تواند بیشتر شیک و برش در سمت است که در واقع فوق العاده چاپلوس! این کت و شلوار را می توانید بدن خود را نگاه کنید بدون درز و کارآمد.

آن را ببینید!

دریافت زنبق و لیلی زنان برش با یک شانه بالا پا لباس شنا برای قیمت با شروع از $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

این خط خطی های یک تکه

Mae Women's Swimwear Knot Strap Deep V One Piece Swimsuit
مای زنان شنا گره بند عمیق V یک تکه لباس شنا آمازون

راه راه عمودی ایده آل هستند چرا که آنها را در بدن نگاه باریک. ترکیب رنگ افسانه برای تابستان و گره تسمه را در این کت و شلوار به یک سطح جدید. البته اگر شما از طرفداران از راه شما می توانید این طراحی در رنگ های مختلف و الگوهای.

آن را ببینید!

دریافت مع زنان شنا گره بند عمیق V یک تکه لباس شنا برای قیمت با شروع از $7 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

این فشرده کردن یک قطعه

ROSKIKI Women's Zip Front Printed Long Sleeve One Piece Swimsuit
ROSKIKI زنان زیپ جلو آستین بلند چاپ یک تکه لباس شنا آمازون

این کت و شلوار کاملا منحصر به فرد است. کوتاه آستین سبک است بالا پرنیان و ما اتفاق می افتد فکر می کنم که آن را به نظر می رسد شیک. ما عاشق زیپ پایین رفتن جلو که به شما اجازه می دهد پوست کمی نشان می دهد!

آن را ببینید!

دریافت ROSKIKI زنان زیپ جلو آستین بلند چاپ یک تکه لباس شنا برای $24 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

این تاب بیکینی

Bdcoco Women's High Waist Two Piece Bikini Set
Bdcoco زنان کمر بالا, دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه آمازون

Pom-pom پیرایش در این کت و شلوار بسیار شایان ستایش است. این ساخته شده است برای موفق Instagram عکاسی از خود!

آن را ببینید!

دریافت Bdcoco زنان کمر بالا, دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه 26 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار ژوئن 26, 2020, اما تغییر هستند.

سبک شما نیست ؟ اتمام لباس در اینجا و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

آخرین مطالب