بیش از 18000 نفر تحت تعقیب فساد اعتقادات در چین در سال گذشته

پکن:با توجه به گزارش Beijings بالا دادستان تعداد محکومیت های مربوط به فساد نزدیک به دو برابر و در چین در سال

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

پکن:با توجه به گزارش Beijings بالا دادستان تعداد محکومیت های مربوط به فساد نزدیک به دو برابر و در چین در سال گذشته به عنوان رئیس جمهور چین ramped تا خود را سرکوب پیوند.

گزارش سالانه از عالی Procuratorate مردم فرستاده شده به مجلس ملی اعلام کرد که 18,585 نفر تحت تعقیب جرائم مربوط به فساد در 2019, 90 درصد در سال در سال افزایش دهد.

شانزده موارد درگیر سابق استانی و یا وزرا در سطح کادرهای حزب کمونیست از جمله سابق یوننان حزب رئیس شین Guangrong بود که متهم به گرفتن رشوه.

آخرین مشخصات بالا اهداف ضد فساد کمپین شامل سابق کشتی سازی اجرایی هو Wenming و معاون سابق امنیت ملی و وزیر Lijun Sun بودند که هر دو تحت بررسی قرار داده برای "نقض جدی و انضباط و قانون" در مارس و آوریل بود.

در سال گذشته نیز شاهد 50 درصد افزایش در تعداد موارد مربوط به حزب کمونیست اعضای منتقل شده به دادستان برای بررسی با توجه به این گزارش که مورد بحث قرار گرفت دوشنبه بعد از ظهر.

چین در حال برگزاری آن به تاخیر افتاد سالانه ملی مردمان کنگره این سال, اما با کنترل سختگیرانه تر در دسترسی و بسیاری از جلسات بسته به رسانه ها با توجه به شیوع کروناویروس.

در مجموع 25,000 دادگاه مربوط به فساد تخلفات و رشوه منعقد شد در سال گذشته که منجر به 29,000 مردم متهم با توجه به عالی مردمان دادگاه گزارش کار دوشنبه منتشر شد.

بیش از یک میلیون مقامات مجازات شده اند تحت مبارزه با فساد کمپین تا کنون است که سنگ بنای Xis هفت سال تصدی.

منتقدان را متهم به مبارزات انتخاباتی از هدف قرار دادن Xis سیاسی دشمنان است.

عالی مردمان دادگاه همچنین گزارش داد که 22 نفر محاکمه در بحث شهدا که criminalises همه توهین به کمونیست قهرمانان.

چند کاربران اینترنت و حتی یک کمیک آنلاین پلت فرم مجازات شده اند از قانون معرفی شد و در سال 2018 است.

نیز وجود دارد یک افزایش قابل توجه در تعداد پیگرد قانونی در سال گذشته به صورت اینترنتی و جنایت و نقض مالکیت معنوی در 33 و 32 درصد بود.

این گزارش همچنین گفت که بیش از 2500 نفر تحت تعقیب برای coronavirus مرتبط با جرایم جنایی بین فوریه و مارس این سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن