پنس دبیر مطبوعاتی کتی میلر تست مثبت برای coronavirus

کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات و همسر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد استفان میلر

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399

کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات و همسر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد استفان میلر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus ارشد مقامات دولت کرد.

پنس که منجر دولت فدرال coronavirus نیروی کار تنظیم شده برای سفر به, Des Moines, آیووا, اما هواپیمای او بود با تاخیر نزدیک به یک ساعت به عنوان کلمه میلر تشخيص رله به معاون رئیس جمهور, بلومبرگ گزارش داد.

میلر بر این باور بود که در تماس با شش سایر کارکنان که برنامه ریزی شده بود به پرواز و که حذف شدند از هواپیما در پایگاه نیروی هوایی اندروز "از فراوانی احتیاط" معاون رئیس جمهور امریکا.

پنس به حال شده است در سال های اخیر در تماس با میلر با توجه به معاون رئیس جمهور كاركنان است. ازدواج خود را به استفان میلر صورت گرفت در ماه فوریه است.

روز پنج شنبه کاخ سفید گزارش داد که یکی از رئيس جمهور تهمت شخصی valets نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در آیووا که پنس است به نام "داستان موفقیت" در مبارزه با ویروس معاون برنامه ریزی شده بود به اصرار از سرگیری فرد در خدمات کلیسا. پنس خواهد شد همچنین دیدار با مواد غذایی و کشاورزی از رهبران کسب و کار به بحث در مورد امکان اختلال در کشور عرضه مواد غذایی.

از روز جمعه بیش از 11000 نفر در آیووا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و 243 تا به حال از آن درگذشت. یک پرش های اخیر در موارد در Des Moines به رهبران شهر نگران است. بیش از 100 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری, در, Polk County, که شامل Des Moines.

"جامعه ما گسترش ویروس بالا باقی می ماند" کارل کیلر رئیس جمهور MercyOne مرکزی آیووا مراقبت های بهداشتی آسوشیتدپرس گفت. "ما مقدار زیادی از کار را به انجام."

معاون رئیس جمهور مایک پنس در جلسه در مورد کوروناویروس پاسخ در روز پنج شنبه در واشنگتن است. (اوان Vucci/AP)

در حالی که تعداد موارد COVID-19 همچنان به افزایش, به خصوص در خارج از منطقه متروپولیتن نیویورک تهمت شناور ایده در روز سه شنبه از انحلال coronavirus نیروی کار. چند ساعت بعد او معکوس البته گفته او "تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز."

هر دو پنس و تهمت آزمایش منفی برای این ویروس پس از یادگیری در مورد نتیجه مثبت برای رئیس جمهور نوکر کاخ سفید اعلام کرد. آنها و دیگر کارکنان کاخ سفید در حال حاضر در حال آزمایش روزانه.

رئیس جمهور گفت که او قصد ندارد از پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر عفونت با کوروناویروس. پنس نمی پوشیدن ماسک در تور اخیر از کلینیک مایو در سرپیچی از قوانین بیمارستان.

"ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus" سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. "رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است."

پنس را گفت که او تست شده است به صورت روزانه و میلر بود همراه معاون رئیس جمهور به Iowa.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب