پلیس بررسی کابین در Naya Rivera, جستجو, هشدار به طرفداران و دوستان به دور ماندن

Naya Rivera گزارش شد گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از اجاره یک قایق با او 4 ساله و پسر Josey در منطقه لس آنجلس

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

Naya Rivera گزارش شد گم شده در یکشنبه, جولای 8, پس از اجاره یک قایق با او 4 ساله و پسر Josey در منطقه لس آنجلس.

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که افسران به دنبال 33 ساله Glee ستاره روز چهارشنبه پس از او دیر شده بود برای بازگشت به پل موقت نظامی زدن قایق.

"اعتقاد بر این است که نیا و پسرش شد, شنا در دریاچه ای در نزدیکی قایق و به عنوان آنها را به قایق پسر او ساخته شده آن را به قایق و Naya رفت زیر آب و نه اندکی" این شهرستان ونتورا کلانتر گفت ما.

ریورا سهام Josey با شوهر سابق رایان دورسی. این جفت ارز که بحباله نکاح در اوردن, در ژوئیه 2014, تعجب طرفداران خود را با تصمیم به کراوات گره تنها سه ماه پس از تقسیم او از Big Sean. (ریورا و 32 ساله رپ به نام خاموش نامزدی خود را در مارس 2014.)

این مرحله تا: آب بالا sتار بعد نشان داد در سال 2016 خاطرات که او به طور خلاصه به تاریخ Dorsey, 36, قبل از او به ملاقات شان.

"در زمان ما مرتب کردن بر اساس از وصل بودم خدای من یک دلیل وجود دارد که چرا شما در حفظ و آینده را در زندگی من و ما در حفظ و آینده را با هم" ریورا نوشت: از دورسی در سال 2016 کتاب متاسفم متاسفم.

ریورا و دورسی ازدواج تقریبا به پایان رسید در ماه نوامبر سال 2016 زمانی که او برای ثبت طلاق است. در حالی که آنها بعد از آشتی ارتباط آنها با دیگری برخورد خشن پچ در ماه نوامبر 2017 زمانی که ریورا دستگیر شد و پس از یک اتهام درگیری با Dorsey. پس از این بازیگر پس از آن برای ثبت طلاق برای دومین بار داخلی باتری اتهامات عنوان شده علیه او بودند کاهش یافته است به عنوان دورسی تصمیم به اتهامات مطبوعاتی.

در حالی که طلاق خود را نهایی شد در ژوئن سال 2018 به پایین ادامه به coparent Josey. روز قبل از ریورا آورده پسرش به دریاچه در چهار شنبه او به اشتراک گذاشته شیرین ضربه محکم و ناگهانی با پسر کوچک از طریق Instagram.

"فقط دو نفر از ما" او زیر نویس یک عکس از بوسیدن پسر او.

به عنوان طرفداران آب گرفتگی بخش نظرات ریورا پست با افکار مثبت یکی دیگر از ریورا رسانه های اجتماعی پست های ویروسی رفت.

"بدون توجه به سال شرایط یا strifes [هر روز] شما زنده است یک برکت و رحمت" ریورا نوشت: در روز 2 ژوئیه از طریق توییتر. "بیشتر از امروز و هر روز به شما داده می شود. فردا نه وعده داده است."

حرکت را از طریق برای همه چیز ما در مورد ریورا حادثه.

با گزارش Marjorie هرناندز و Kayley Stumpetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب