حامله جید Roper فکر می کند کودک شماره 3 خواهد بود او تنر Tolbert را 'گذشته'

خانواده پنج ؟ حامله جید Roper نشان داد که چگونه بسیاری از فرزندان او و شوهرش, تنر Tolbertمی خواهید به. جید Ro

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

خانواده پنج ؟ حامله جید Roper نشان داد که چگونه بسیاری از فرزندان او و شوهرش, تنر Tolbertمی خواهید به.

"17 هفته باردار!" the Bachelor آلوم, 33, زیر نویس سه شنبه, ژوئن 16, عکس ضربت کودک از طریق Instagram. "شده اند به خوبی در انجام این کمی دست انداز-تاریخ اما امیدوارم من بیشتر انرژی به زودی به ناز عکس! تفکر من این است که ما در گذشته کودک به طوری که مایل به جذب هر لحظه (خندیدن به خودم که این را می گویم چون بچه های ما ما را دیوانه مشغول lol) و سند همه چیز پس از آن خواهید بود گذشته از اولین ها."

سابق واقیعت ستاره در ادامه به جزئیات بارداری علائم نوشتن "من تهوع تنها revisits من در شب در حال حاضر صبح ها مورد علاقه من هستند چرا که نوزاد کوچک را دوست دارد به را بزرگتر ظاهر و احساس می کنم برخی کوچک flutters!"

Pregnant Jade Roper Thinks Baby 3 Will Be Her and Tanner Tolbert Last Instagram
جید Roper حسن نیت ارائه میدهد از جید Roper/Instagram

کلرادو مادری از او خواست پیروان به "ذهن آشفته" در زمینه اجتماعی رسانه ها از او و Tolbert همچنین 33 بودند بسته بندی برای یک اورگان سفر با خود 2-year-old daughter امرسون و 10-ماه-پیر پسر بروکس.

این کارشناسی در بهشت آلوم اعلام کرد در ماه گذشته که آنها در حال انتظار خود فرزند سوم هم.

"در اینجا ما رشد دوباره!" Roper زیر نویس او Instagram آشکار است. "آن را احساس می کند خیلی خوب می شود قادر به در نهایت در این مورد صحبت بارداری! اگر شما متوجه من شده اند در رسانه های اجتماعی بسیار در چند ماه گذشته به این دلیل است که من در برخورد با وحشتناک تهوع و خستگی در بالای مراقبت از دو kiddos در طول یک بیماری همه گیر. اگر چه این زمان آن ابهامات ما خدا را شکر و هیجان زده برای این بچه. من واقعا معتقدم که نوزادان متولد در طول این زمان در اینجا برای یک دلیل خاص به کارگران است. ما فراتر از مبارک به عشق نوزاد دیگر به امی و بروکس یکی دیگر از خواهر و برادر و فرزندان ما بود خیلی نزدیک!"

Pregnant Jade Roper Thinks Baby 3 Will Be Her and Tanner Tolbert Last Instagram
جید Roper و تنر Tolbert. حسن نیت ارائه میدهد از جید Roper/Instagram

بعد از آن که در هفته شوهرش گفت که بارداری بود "بسیار تصادف است." به لیسانس آلوم نشان داد در یک Instagram داستان تصویری در آن زمان: "این یک برنامه ریزی نشده بود. [آن را] تعجب هنگامی که جید به من گفت."

در حالی که Tolbert قبلا "محتوا" با خانواده خود از چهار, او گفت که او باز به گسترش خانواده خود را بیشتر توضیح "'تفاوت بین سه و چهار؟'"

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net