RHOC را Shannon Beador و 3 دختر تست مثبت برای Coronavirus

پایدار سلامت را بترساند. شانون Beador نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در کنار او سه دختر. Th

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

پایدار سلامت را بترساند. شانون Beador نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در کنار او سه دختر.

The Real Housewives of Orange County, ستاره, 56, تایید تشخیص خود از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 24. Beador مشترک یک عکس از دسته نما در عکسی که او گرفته بود گفت: "قبل از همه گیر."

"امروز ما Covid بار مثبت 4," او توضیح داد. "و من در حال پر برکت quarantining در همان خانه (اما جدا در اتاق های جداگانه). بزرگ با تشکر از شما به تمام پرسنل پزشکی بوده که با صبر و حوصله هدایت ما از طریق این بیماری است. ارسال نماز به همه کسانی که تحت تاثیر قرار است. 🙏🏻❤️ ."

Shannon Beador Tests Positive COVID-19 Alongside Her Daughters
شانون Beador. Broadimage/شاتر

Beador اعلام دست آورد حمایتی پیام از او بگیرید و یاد دهید و طرفداران به طور یکسان. همکار RHOC ستاره Braunwyn Windham-برک اظهار نظر در این پست با دو قلب قرمز emojis. دکتر دبورا, Windham,مادر Braunwyn, 41, چگونه "متاسفم" او در مورد Beador وضعیت.

"ما را نگه دارید تا تاریخ با چگونه به شما احساس" دبورا نوشت. "آیا کسی آوردن مواد غذایی و لوازم به شما بچه ها ؟ شما را دوست داریم! ما دعا می کنیم برای بهبودی کامل شما."

زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم Eileen Davidsonبرای او نوشت: "پس با عرض پوزش به شنیدن این! مراقبت خوب و ارسال عشق!"

Shannon Beador Tests Positive COVID-19 Alongside Her Daughters
این Beador خواهر. حسن نیت ارائه میدهد شانون Beador/Instagram

فقط قبل از تایید COVID-19 تشخیص Beador صرف چهارم جولای با دوست پسر خود جان Janssen. زن و شوهر جشن سالگرد اولین تاریخ خود را در اواخر ماه ژوئن.

Beador سهام سوفی,19 و 16 ساله دوقلو Adeline و استلا با شوهر سابق او, David Beador. The exes ازدواج کرده بودند از سال 2000 تا طلاق خود را نهایی شد در سال 2019.

در ماه اوت 2019, Beador باز کرد تا در مورد او پویا با شوهر سابق پس جدایی خود را. "من طلاق نهایی است و شما خواهید دید که در این فصل. ما 50/50 حضانت با بچه ها," او گفت: در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. "شما همیشه می خواهید برای قرار دادن قصد خوب در خارج وجود دارد و باید این روابط دوستانه — که کار نمی کند با من. اما گفته شده که ما در حال تلاش برای همکاری پدر و مادر بهترین ما می توانیم."

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de