ساندرز می گوید هواداران خود را برای رای دادن بایدن اما او نیاز به دادگاه آنها را

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: او فکر می کند هواداران خود را برای رای دادن جو بایدن در ماه ن

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گفت: او فکر می کند هواداران خود را برای رای دادن جو بایدن در ماه نوامبر ما در انتخابات با وجود یکی از دستیاران سابق را هشدار داد که بایدن نبود تحکیم ساندرز حامیان.

در یک یادداشت منتشر شده در هفته گذشته سابق ساندرز مشاور جف ویور گفت ساندرز حامیان آنها "در حال حاضر unsupportive و unenthusiastic" در مورد بایدن و "واقعی وجود دارد و نیاز فوری به کمک بایدن تحکیم ساندرز حامیان".

ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی "در شبکه خبری ABC' این هفته برنامه روز یکشنبه که بایدن بود "آغاز" به قالب به هواداران خود "و من فکر می کنم در پایان روز آنها را برای رای دادن جو بایدن."

مرتبط با: باراک اوباما حملات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس

"من فکر می کنم در پایان روز اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به من رای دادند که از من حمایت را درک خواهد کرد و نمی فهمم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور او یک پاتولوژیک دروغگو او یک نژادپرست و جنسیتی ای و غیره" گفت: Sanders.

"اما من فکر می کنم آنچه در جو است کاری باید انجام دهید – و او شروع به حرکت در این جهت است که می گویند به کسانی که طبقه کارگر و مردم می گویند به کسانی که جوان مردم می گویند به کسانی که اقلیت, 'گوش دادن, من درک وضعیت خود را'."

ساندرز گفت: بایدن پیام باید تمرکز بر روی دانش آموز بدهی, سلامت, پوشش بیمه, دستمزد زندگی, آب و هوا و تغییر سیاست و نژاد پرستی در عدالت کیفری و مهاجرت سیستم های.

بایدن که در اجرا رکورد خود را به باراک اوباما و معاون رئیس جمهور است که به عنوان یک نسیم که به درخواست های بیشتر میانه رو دموکرات ها و سیاست های خود را پلت فرم مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از مترقی گروه که دیدن آن را به عنوان بیش از حد محتاط و فاقد جاه طلبی.

"من فکر می کنم آنها در حال رفتن برای رسیدن به حامیان ما آمده و با یک دستور کار صحبت می کند که به نیازهای کار خانواده از خانواده های جوان و جوامع اقلیت," ساندرز گفت.

ساندرز خارج از دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در ماه آوریل و اذعان به بایدن این, presumptive نامزد.

یک تجزیه و تحلیل سی ان ان روز یکشنبه از آخرین وضعیت نظر سنجی در بر داشت بایدن برگزاری یک ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از حدود هشت امتیاز و همچنین پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در نوسان کلید متحده است.

دموکرات ها به سختی corralling ساندرز حامیان پشت 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون با حدود 12 درصد از ساندرز حامیان آن سال رای گیری به جای تهمت با توجه به یک سال 2017 تعاونی کنگره انتخابات مطالعه است.

ساندرز حامیان در سال 2020 چرخه به نظر می رسد بسیار کمتر احتمال دارد به عقب مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی با توجه به رای گیری. یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه/ایالات متحده آمریکا امروز بررسی انجام شده در ماه گذشته متوجه شد که 4 درصد برنامه ریزی شده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sanders و بایدن مبارزات کار کرده اند با هم به تشویق هواداران برای پیوستن به علل شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک کمپین مشترک یادداشت منتشر شده در ماه گذشته آنها اعلام کرد که بایدن اردوگاه را تعیین برخی از ساندرز به عنوان حامیان نمایندگان در کنوانسیون ملی و دعوت ساندرز اردوگاه برای کمک به صنایع حزب رسمی پلت فرم.

2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در اواخر ماه اوت در Milwaukee, ویسکانسین, اما حزب ساخته شده است که طرح های احتمالی برای مجازی کنوانسیون اگر موجه coronavirus نگرانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب