تایلر کامرون می گوید, حامله سابق Gigi Hadid خواهد بود 'باور نکردنی مادر'

لیسانس آلوم تایلر کامرون گفت: در مصاحبه جدید که خود را دوست دختر سابق, Gigi Hadidکه باردار با فرزند اول با Zay

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

لیسانس آلوم تایلر کامرون گفت: در مصاحبه جدید که خود را دوست دختر سابق, Gigi Hadidکه باردار با فرزند اول با Zayn Malikخواهد "بود باور نکردنی بود."

"من بسیار هیجان زده هستم برای من برای او خوشحال," مدل, 27, ESPN گفت: غرب پالم به جاش کوهن و HomeTeam در روز پنج شنبه, آوریل 30.

Tyler Cameron Says Pregnant Ex Gigi Hadid Will 'Be an Incredible Mother'
تایلر کامرون و Gigi Hadid. مگا/شاتر

"او در حال رفتن به یک باور نکردنی, مادر," او اضافه شده است.

کامرون که قبلا صحبت کردن در مورد شایعاتی که او سوپر کودک, پدر نیز پاسخ داد: "نه" که همین سوال پرسیده شده توسط میزبان. "اما او در حال رفتن به باور نکردنی ترین مادر," او اضافه شده است. "او مراقبت, شیرین, فرد, و او را به شگفت انگیز است."

پیمانکار عمومی مورخ حدید, 25, از آوریل تا اکتبر 2019 پس از او به نظر می رسد در هانا قهوه ای's فصل لیسانس. "تایلر هنوز هم فکر می کند از جی جی به عنوان یک دوست" یک منبع گفت: ما یک ماه پس از آنها تقسیم می شود. "او هنوز هم دوست دارد و احترام می گذارد حتی اگر عاشقانه بخشی از رابطه است."

حدید پیوست با سابق یک جهت و خواننده خود را زیر تقسیم می شود. ما تایید کرد در ماه ژانویه که زن و شوهر بودند که اولین مرتبط در نوامبر 2015 شد "تلاش برای آن را به کار."

ما گزارش روز شنبه, مارس 28 که حدید و "گرگ و میش تا سحر" اواز خوان, 27 در حال رفتن به پدر و مادر است.

"جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق" یک منبع نشان داد. "او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn."

دوم خودی گفت: "روشن است که [زین] و جی جی باید یک ارتباط قوی و خیلی دوست دارم برای هر یک از دیگر."

حدید تایید نوزاد اخبار در ظاهر در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon در روز پنج شنبه 30 آوریل گفت: "بدیهی است که ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه آرزوهای خوب و پشتیبانی است."

به ما نشان داد یک روز قبل از آن که آنها در انتظار یک نوزاد دختر با خودی و گفت که حدید است "خیلی هیجان زده برای یک مادر و خیلی خوشحال می شود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن