Scheana شای با تشکر BF براک دیویس برای آوردن او 'جرقه' دوباره

چیزی جز ستایش! Scheana Shay است اعتقاد او پسر براک دیویسبرای کمک به او را به بهترین خود را در حالی که احترام ب

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

چیزی جز ستایش! Scheana Shay است اعتقاد او پسر براک دیویسبرای کمک به او را به بهترین خود را در حالی که احترام به خود را در تولد 30.

"تولدت مبارک عزیزم!! 🥳 . 9 ماه بعد و در حال حاضر بسیاری از خاطرات" به Vanderpump قوانین star, 35 نوشت طریق Instagram در دوشنبه 15 ژوئن. "من نمی توانم صبر کنید تا ببینید زندگی چه چیزی در فروشگاه برای ما است."

Shay افزود: "با تشکر از شما برای آوردن من جرقه بازگشت و من احساس می کنم دوست داشتم هر روز! من شما را دوست دارم برای ماه عسل! #dirty30 🥰 ."

به جشن دیویس' ویژه روز زن و شوهر سفر به سن دیگو برای گریز با costars جیمز کندی و Raquel Leviss. با هم این گروه لذت می برد شام فانتزی که شامل خرچنگ و استیک.

Scheana Shay Thanks Boyfriend Brock Davies for Bringing Her Spark Back
براک دیویس و Scheana Shay. حسن نیت ارائه میدهد Scheana شای/Instagram

ما هفتگی تایید کرد در ماه نوامبر سال 2019 که Shay دوستیابی مربی شخصی. در زمان Bravolebrity نشان داد به ما که این جفت ارز تا به حال فقط خود را جشن گرفتند دو ماه سالگرد سفر به بالی.

"او رفتار من راه من سزاوار به درمان می شود و هرگز" او منحصرا گفت: ما بعد از آن که ماه اشاره کرد که "هر کس" در Vanderpump قوانین تصویب این رابطه است. "آن را مانند یک فرد مانند," آره, اما,' ... هر کس را مانند او شگفت انگیز است.'"

در اوایل این سال, Shay — که از تقسیم شوهر شای مایک در سال 2016 و در ارتباط بود به costar حداکثر Boyens در 2019 — توضیح داد که چگونه او را عاشقانه با دیویس است که بر خلاف هر گونه دیگر ارتباط او در آن بوده است. "من هرگز با کسی که ساخته شده من احساس می کنم آنقدر دوست داشت و نه نا امنی" او گفت: ما به طور انحصاری در ماه فوریه است. "ما خوب و مناسب برای هر یک از دیگر. ما هر دو با صدای بلند و صریح شخصیت بنابراین ما ته قنداق تفنگ سر در زمان, اما هر مسئله ما تا به حال حل و فصل شده است در کمتر از 30 دقیقه."

این "Scheananigans با Scheana شای" پادکست میزبان اشاره کرده که چگونه جدی خود را عاشقانه با سابق بازیکن راگبی است. نه تنها او صرف شکرگزاری را با خانواده اش در ماه نوامبر گذشته اما او همچنین نشان داد ممکن است که آنها را به صحبت در مورد داشتن بچه ها. (واقعیت ستاره دستخوش دو روش برای مسدود کردن تخم مرغ خود را در سال های اخیر است.)

"من می خواهم حداقل دو و او در حال حاضر دارای دو" او توضیح داد: "بهتر همراه با Maria Menounos" پادکست در آن زمان است. "پس از چهار من فکر می کنم برای او خوب است شماره. اگر در یک دیوانه کردن شانس [I] به طور طبیعی باردار شدن, دوقلو, نیز به اجرا در خانواده من است. اگر من دوقلو پسر من قطعا تلاش دوباره برای یک دختر."

Shay گفت: او نشده ملاقات دیویس' بچه ها در عین حال از آنجا که آنها در استرالیا زندگی می کنند با مادر خود اضافه کرد: "بدیهی است که ما نمی توانیم سفر در حال حاضر [به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس] بنابراین ما امیدوار به خارج وجود دارد برای کریسمس."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de