شارون استون به یاد می آورد که توسط رعد و برق زده و پرتاب در سراسر آشپزخانه

خوش شانس شکستن. شارون استون به یاد می آورد "واقعا شدید" احساس بودن توسط رعد و برق زده یک بار. افراد مشهور, سل

توسط KETABKHOOOON در 23 خرداد 1399

خوش شانس شکستن. شارون استون به یاد می آورد "واقعا شدید" احساس بودن توسط رعد و برق زده یک بار.

"من پر بود آهن با آب" سنگ 62 گفت: Brett گلدشتاین در طول چهار شنبه, ژوئن 10 قسمت از "فیلم به خاک سپرده شود با" پادکست با اشاره به خانه او تا به حال خود را به خوبی. "من تا به حال یک دست بر روی شیر آب از یک طرف بر روی آهن و همچنین آمار رو با رعد و برق و روشنایی آمد از طریق آب است."

نیروی شوک فرستاده اسکار-نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش مکمل زن در پرواز. "من رو برداشت و پرتاب در سراسر آشپزخانه و من ضربه یخچال و فریزر," او توضیح داد. "گفتم اوه!'"

خوشبختانه سنگ مادر دوروتی وجود دارد برای کمک به او در پی از سنگ گفت که او ناخودآگاه از سقوط به یخچال و فریزر.

"مادر من ایستاده بود وجود دارد و مادر من فقط راديال من در سراسر چهره و من به ارمغان آورد،" شارون ستاره به یاد می آورد. "من در چنین یک حالت تغییر."

سکس با مامان در هزینه سنگ بود با عجله به بیمارستان که در آن او تا به حال یک EKG (نوار قلب) انجام شد که نشان داد برق کنگره از طریق بدن خود را.

"من تا به حال برای رفتن به EKGs هر روز به مدت 10 روز" پنسیلوانیا بومی توضیح داد.

این اولین بار نیست سنگ هم مواجه تجربه نزدیک به مرگ داشتن دچار سکته مغزی در سال 2001. "من تا به حال بسیاری از چیزهایی که او گفت:" در طول مصاحبه پادکست. "این دیوانه است."

سنگ را باز کرد تا در مورد زنده ماندن در یک سکته مغزی و نه روز مغز خونریزی در سال 2016 گفت: او احساس "فوق العاده خوش شانس برای زنده ماندن است."

"قادر به قرار دادن یک جمله هم قادر به راه رفتن و صحبت کردن به قادر به ادامه کار در زمینه انتخاب که نیاز به کمی از حفظ," او گفت: AARP در جولای 2016. "قادر به امکانات کامل از بدن من و صورت من."

مادر سه نیز تجربه ترسناک حادثه مربوط به یک اسب زمانی که او 14.

"زخم بر گردن من است و از بودن گرفته شده تحت یک clothesline در حالی که سوار یک اسب" سنگ گفت: ما هفته به طور انحصاری در نوامبر 2015, در مورد حادثه. "آن را در پنسیلوانیا زمانی که من 14. مادر من زندگی من را نجات داد."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن